Ocena kierowcy - Ford Escort VI Hatchback

Wojtek Ford, 15 lat temu
Silnik 1.8 i 16V 105KM 77kW
Rok produkcji 1993
Ford Escort VI Hatchback 1.8 i 16V 105KM 77kW 1992-1995 - Oceń swoje auto
Inne : ciężko powiedzieć, w sumie prócz karoserii to wszystko;)
gdyby fordy miały lepsze blachy powiedziałbym że b.dobrze. mój póki co ma tylko jeden bąbel rdzy na nadkolu. ogólnie udane autko
3letnia instalacja LPG robi swoje:/ ale po regulacji gazu, i przeczyszczeniu wtrysków co parenaście tys km nie jest źle
czasami wsteczny czasami nie wchodzi a przy zmianie z 5tki na inny bieg ostro haczy
jeśli zawias nie jest wytłuczony jeździ się naprawdę całkiem przyjemnie
jeździłem różnymi samochodami i chyba tylko w maluchu miałem lepszą widocznosc:P
pare przełączników usytuowanych w dobrym miejscu
całkiem szybko się nagrzewa, a i wentylacja (mimo że bez klimy) całkiem sprzyjemnie działa
z przodu miejsca pod dostatkiem, z tyłu całkiem wygodnie zmieszczą się 2 dorosłe osoby, w 3 już jest ciasno- ale przecie to tylko samochód kompaktowy:]
dałem pięć gwiazdek gdyż wziełem pod uwagę, że escort to tylko autko kompaktowe lat 90tych, które teraz można kupić za grosze, a nie superkomfortowa i superkosztowna limuzyna
8-9l LPG na trasie i 11l w mieście. dopóki gaz nie podrożeje taniej i równie komfortowo się chyba nie da
chyba za te pieniądze (3-3,5k) nie kupi się tak dużego i dość dobrego samochodu w tym roczniku
włąsciwie póki co to popsuła mi się tylko sprężynka która odbija kierunkowskach po wyprostowaniu kierownicy
odpukać, ale NIGDY nie zawiódł

LPG - zużycie paliwa dla silnika 1.8 i 16V 105KM 77kW [l/100km]