Ocena kierowcy - Ford Escort VI Hatchback

Silnik 1.8 i 16V 105KM 77kW
Rok produkcji 1994
Ford Escort VI Hatchback 1.8 i 16V 105KM 77kW 1992-1995 - Oceń swoje auto
wygodne, bezpieczne, fajnie wygląda
na niskich obrotach coś przygasał, ale wystarczyło przeczyścić silniczek wolnych obrotów i jest już ok, zimą przy mrozie -20 mimo tego ze stał pod chmurką cykał za pierwszym razem.
czasami trzeba wykonać drugie podejście żeby wrzucić wsteczny,ale nie jest to uciążliwe,innych kłopotów nie mam
no trzeba troche zainwestować w tulejki czy końcówki drążków kierowniczych,ale przy naszych drogach nie ma sie co dziwic
jestem niską osobą a mimo to nie mam problemów z widocznością w czasie jazdy czy tym bardziej parkowania
regulacja kierownicy dużo funkcji przy regulacji fotela każdy znajdzie coś dla siebie, elektryka jak narazie działa bez zarzutu
szybko ogrzewa wnętrze samochodu tylnia szyba tez jest błyskawiczna natomiast co do przedniej szyby to mimo tego ogrzewania skrobaczka sie przdaje
dla kierowcy wystarczająca, jako pasażer nigdy nie jechalam,Ale moi znajomi nie narzekają jest to dość malutkiej postury auto nawet 5 dzrzwiowe wiec.... jak dla mnie przestżeń dla każdego pasażera jest zadowalająca
troche słychać plastiki jadąć po dziurach, i powyzej setki odczuwalne szumy ale bez przesady
dużo jeżdze (ok.20.000 na rok) dlatego od razu zainwestowałam w instalacje gazową jeżeli mamy doczynienia z silnikiem 1.8 nie wymagajmy cudów mniej niż 10l gazu nie spali wkońcu coś za coś jak chcemy zeby mniej palil kupcie 1.3 i nie narzekajcie P.S niżej podaje spalanie na gazie
Są to zazwyczaj już wysłużone auta mają swoje lata,jeżeli chcemy niezawodne auto idealne należałoby raczej kupić coś nowego z salonu.Natomiast za tą nie wygórowaną cene możemy dostać naprawde wygodne auto o fajnych kształtach i jeżeli o nie troche zadbamy to posłuży jeszcze długo.
mam całego w elektryce i tak : lusterka bez problemu ,szyby to samo i szyber dach też,jedynie co to zamek od kierowcy mi sie popsul i przez pewien czas otwieralam od pasazera,naprawa tej usterki kosztowała mnie 40zł
Zadnych takich nie zauważyłam,ewentualnie normalna wymiana zużytych częći.Troche problemów sprawiała początkowo instalacja gazowa ale wymagala profesjonalnej regulacji jak sie okazalo, i jednak stracił na mocy na gazie.

LPG - zużycie paliwa dla silnika 1.8 i 16V 105KM 77kW [l/100km]

10,2