Ocena kierowcy - Ford Escort VI Hatchback

Silnik 1.8 D 60KM 44kW
Rok produkcji 1992
Okres użytkowania: 5 lat
Ford Escort VI Hatchback 1.8 D 60KM 44kW 1992-1995 - Oceń swoje auto
Przeniesienie napędu : skrzynia na wstecznym strznie zgrzuyta i szumi cos mi sie nie podoba...
Silnik : silnik jeżeli chodzi olato to malutko pali w srednio 5liter na 100km ale zima to tragedia niechce palić
Układ elektryczny : układ elektryczny powli się sypie xD
jeśli chodzi o całokształt to cena za jaką go kupiłem była bardzo dobra ale teraz nawet się go nie opłaca sprzedawać zrobiony dla siebie
jeśli chodzi o silnik to bardzo ospały nie pali w zimie v max w 5 osób to 170km/h polecam 1.8tdi 90ps
ciężko wchodzą biegi w zimie na mrozie o problemy ze wstecznym coś szumi strasznie i zgrzyta jak sie go wkłada
zawieszenie nie najlepsze cały czas coś puka stuka sypią łączniki stabilizatora sworznie na wahaczu strasznie miękkie nie najlepiej trzyma się drogi całe szczęście tanie w naprawie xD
jeśli chodzi o widoczność to dobra nie mam zastżerzeń
nawet nawet ale mogła by być troche lepsza xD
ogrzewanie bardzo dobre nawet szybako sie nagrzewa ale wenttylaca nie najlepsza cały czas parują szyby cieknąca nagrzewnica xD
przestszeń dla kierowcy bardzo dobra ale dla pasarzerów siedzących w tyle nie najlepsza brak miejsca nad głowa bark zagłówków xD
wyciszenie jeśli silnik dostanie odpowiednią temperature to już tak nie chałasuje ale jak jest zimny to nie do wytrzymania powyżej 3tyś obrótów zaczyna już być głośno w samochodzie xD
zurzicie paliwa w lato na trsie można zejść do 4.5l nie przekarczajać 110km/h srednio 5do 5.5l max 6.5 zima minmalne na trasie 5.5 srednio 6do 7l max jazad ostra nawet 8 do 9l
szwankujący przełącznik świateł czasmi bark kierókowsakazów przepalające sie żrówki oczywiście zawieszenie nie na polskie drogi xD
rozrusznik coś nie podoba mi się ta skrzynia przewody hamulcowe moga peknąć w każdej chwili jeżeli ktoś nie umiejętnie go załozył układ elektryczny xD zgnita podłoga progi słupki przedniej szyby

On - zużycie paliwa dla silnika 1.8 D 60KM 44kW [l/100km]

5,9