Oceny Ford Escort VI Hatchback 1.8 D 60KM 44kW 1992-1995

Ford Escort VI Hatchback 1.8 D 60KM 44kW 1992-1995 - Oceń swoje auto

Najnowsze oceny Ford Escort VI Hatchback 1.8 D 60KM 44kW 1992-1995

~Katalizator
Hatchback 1.8 D 60KM 44kW
Mam to auto od 6 lat. Przejechałem nim 80tys. Zalety auta: ogrzewanie rewelacja, nawiew też (choć zimą ostro paruje tylna szyba). Skrzynia biegów znakomita. Silnik igła nie żartuję, tyle lat a pracuje równo jak zegarek, nawet zimą przy -10. Zużycie paliwa bardzo małe. Jak go kupiłem nie palił mi 5l/100 w mieszanym cyklu. Teraz latem pali 6l, zimą 7l. Wady auta: Słaba moc, 60KM to mało, wkręca się na obroty dopiero od 2300tys. Zimą bardzo...
3,8
~lukinigga@tlen.pl
Hatchback 1.8 D 60KM 44kW
Jest to mój pierwszy samochód, aczkolwiek dokonałem dobrego wyboru. Dbając o terminowe zmiany płynów, filtrów, oleju i innych zużywających się rzeczy można naprawdę cieszyć się niezawodnym samochodem, który jest dobry zarówno do krążenia po mieście jak i wyprawy w dalekie strony. Zaskakujący komfort przy długich wycieczkach jak na samochód w tym wieku. Jest godny polecenia.
~lukinigga@tlen.pl
Hatchback 1.8 D 60KM 44kW
Samochód 16-sto letni, lakier w 99% idealny, bo tylko mały odprysk na masce, technicznie jest super. Trochę mało natomiast mocy, bo 60KM w dużym samochodzie to jednak za mało... Ogółem czwórka z plusem, bo jak na swój wiek daje więcej niż się wymaga :) Pozdrawiam wszystkich posiadaczy Escortów :)
~bobo
Hatchback 1.8 D 60KM 44kW
ogólnie z autka jestem zadowolony. Szczerze mówiąc to nie wiem czy w tym przedziale cenowym można dostać równie niezawodne i oszczędne autko. Jest kilka rzeczy do których możnaby się przyczepić, ale escort ma już swoje latka i ja wybaczam mu wszystkie niedociągnięcia. Polecam to autko ludziom którzy chcą jezdzić tanio i w miare wygodnie na codzien.
3,8
~VWajnert
Hatchback 1.8 D 60KM 44kW
Silnik psuje moje postrzeganie tego auta - ale to norma wsrod starszych fordow
~AdinoFE6
Hatchback 1.8 D 60KM 44kW
Samochód godny polecenia. Mała awaryjność, małe spalanie itp... Uważać trzeba na korozję, oraz zawieszenie, ale nie jest tak źle... Naprawy bardzo rzadko się zdarzają...
Dziennik kosztów dla Ford Escort VI Hatchback 1.8 D 60KM 44kW
6,1
3,2
Hatchback 1.8 D 60KM 44kW
jeśli chodzi o całokształt to cena za jaką go kupiłem była bardzo dobra ale teraz nawet się go nie opłaca sprzedawać zrobiony dla siebie
~Sosi
Hatchback 1.8 D 60KM 44kW
Auto Powolne, ze względu na słabą elastycnzość raczej nie dla kobiet. Koszty eksploatacyjne są minimalne, ponadto się nic nie psuje.
3,6
~Barteklo
Hatchback 1.8 D 60KM 44kW
Na początku byłem bardzo zadowolony ale w miarę użytkowania coraz bardziej mam go dosyć :)
~mandaryn
Hatchback 1.8 D 60KM 44kW
ogólni jest ładny a na pewno ładniejszy od golfa 2 ktore ostatni poszły w góre za vw 1992 diesla tzeba dać 6500 wole forda!!!!!
Ford Escort VI Hatchback