Oceny Ford Escort VI Kombi 1.8 D 60KM 44kW 1992-1995

Ford Escort VI Kombi 1.8 D 60KM 44kW 1992-1995 - Oceń swoje auto

Najnowsze oceny Ford Escort VI Kombi 1.8 D 60KM 44kW 1992-1995

~Egon
Kombi 1.8 D 60KM 44kW
Jezeli chodzi o Forda Escorta 1.8 D (combi) - to jestem z niego zadowolony. Wiadomo ze w kazdym starszym aucie (w tym przypadku 1994r) trzeba sie liczyc z usterkami i kosztami napraw. Bagaznik ma pojemny, wiec moim zdaniem jest dobrym rodzinnym autem. Trzeba tylko pamietac o okresowych przegladach (jak np. wymiana oleju) a bedzie dobrze sluzyl. W zaleznosci od wyposazenia ( moj posiada: 2 poduszki powietrzne, wspomaganie, centralny zamek, ABS,...
2,7
Kombi 1.8 D 60KM 44kW
jeżeli ktoś chce kupić to auto to odradzam. zrobiłem tym autem około 100tys km i wymieniłem w nim prawie wszystko a gdy brakło mi już sił to wymieniłem auto na inne. teraz mam PASSATA z 92roku z silnikiem 1,9TD i czuje się tak jakbym nie miał auta. tylko lać i jezdzić.
3,6
~KonradO konrad888@autograf.pl
Kombi 1.8 D 60KM 44kW
Zadbany egzemplarz polecam gorąco ( nie musi być ładny tylko wszystko w termianach wymieniane ), nigdy sprowadzonego bo są strasznie wytłuczone i nienadają się już raczej do niczego ( kolega kupił z 93 1.6 16v i się ciągle sypie, jak sprowadził blachy były idealne,a coć dba to już jest strasznie)
2,2
~kniaź
Kombi 1.8 D 60KM 44kW
Ogólnie katastrofa, choć miałem malucha i było gorzej. Jak się nie ma co się lubi to się lubi co się ma.
~BLADEpl
Kombi 1.8 D 60KM 44kW
Dość obszerne kombi w dieslu. Dla tych co nie lubią szaleć od świateł do świateł, a cenią wygodę i ekonomiczność.
~kierowcaforda
Kombi 1.8 D 60KM 44kW
Dobry, tani, wygodny i pojemny samochód. BMW to może nie jest ale w sam raz można na niego zamienić malucha,od którego jest ekonomiczniejszy i o niebo większy i wygodniejszy.

Usterki Ford Escort VI

Ford Escort VI – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~E-JW
Kombi 1.8 D 60KM 44kW
mało pali , i ogólnie jest ok pod warunkiem że trafi się na zadbany model
~leszek
~xpawelx
Kombi 1.8 D 60KM 44kW
Zdziwiło mnie że tak ładnie ciągnie wolnossący diesel. Dość elastyczny (Silnik)
~Grześ
Ford Escort VI Kombi