Oceny Ford Expedition – wybierz generację

Najnowsze oceny Ford Expedition

~Łukasz z Opola
Ford Expedition III
Witam. Mam ten samochód od dwóch lat i jeżdżę nim na codzień. Jestem z niego niesamowicie zadowolony ponieważ jest to samochód dla mnie a nie ja dla niego. Posiadam wersję EL czy Long... gdy trzeba to pojadę w 8 osób innym razem w 5 i wezmę rowery do środka a jeszcze innym razem pojadę do sklepu budowlanego i jestem w stanie zabrać do półtorej tony lub płyty kartonowo-gipsowe o wymiarach 240cm i zamknę drzwi a następnie pojadę tym przez pole i...
~jagi1975
Terenowy 5.4 i V8 16 4WD 265KM 195kW
Ford Expedition II
Co tu dużo mówić w tej klasie auta to dla mnie jest najlepszy, duży , bezpieczny, wygodny, i ma niezłego kopa, no i jest o wiele tańszy niż lincoln. obecnie posiadam wersje Eddie Bauer , zdecydowanie polecam tym co wczesniej mieli jeepa
~Michał Dębno
Terenowy 5.4 i V8 16V 264KM 194kW
Ford Expedition II
Idealne na każde warunki może ewentualnie prócz jazdy z zawrotnymi prędkościami na autostradzie
~Lincoln91
Terenowy 5.4 i V8 32V 4WD 304KM 224kW
Ford Expedition II
Fajne auto bo daje poczucie \"PANA\" na drodze, aczkolwiek do czasu jak zaczynają się naprawy...
~MikeM
Terenowy 5.4 i V8 16V 264KM 194kW
Ford Expedition I
Wersja Eddie Bauer jest ful wypas, jeden z najlepszych samochodow jakimi jezdzilem, bezpieczny, mocny, nie radze zajezdzac takiemu aucie drogi bo sie moze zle skonczyc
~maniak
Terenowy 5.4 i V8 16V XLT 232KM 171kW
Ford Expedition I
Najlepsze auto terenowe na Polskim rynku za taką cenę. Wygląd monstrualny i wielkość. To jest To
~lbanaszkiewicz@op.pl
Terenowy 5.4 i V8 16V XLT 232KM 171kW
Ford Expedition I
auto komfortowe i bezpieczne mozna na nim polegac
~Gezza
~karolina wojtas
Ford Expedition III
silnik został wymieniony na oszczędniejszy (od mojego poprzedniego auta czyli GL-a) (Silnik)
~piotr
Terenowy 5.4 i V8 32V 4WD 304KM 224kW