Oceny Ford Galaxy I 2.3 16V 145KM 107kW 1997-2000

Pozytywne zaskoczenie

Najnowsze oceny Ford Galaxy I 2.3 16V 145KM 107kW 1997-2000

~dawo
Van 2.3 16V 145KM 107kW
Miałem różne auta Vito, Mercede 124 cupe, Volvo s80 T6, galaxa nie wygląda ciekawie ale jak się nią podóżuje:) przyjemność. Auto stare ale bardzo miłe w obyciu, silnik wystarczajacy przy sensownym spalaniu. Polecam jako auto w dobrej cenie, bardzo je lubię, mimo różnych usterek z racji przebiegu zawsze dowozi do domu. Twarda maszyna. Porada dla kupującego, sprawdzić obroty silnika, zailanie tzn cewki,silnik krokowy,odmę jak jest ok to...
3,6
~boby
Van 2.3 16V 145KM 107kW
fajne,wygodne autko,serdecznie polecam. Pali w miescie ok.15 l,aw trasie11-12. A ci co zachwalaja diesla i ich spalanie 6 do 7 litrow w miescie i to jeszcze na klimie niech przestana fantazjowac. Pala najmniej8l i to latem!! (mowa o rocznikach 95-00.
~Grzegorz ˝0509914007
Van 2.3 16V 145KM 107kW
naprawde to VW z silnikiem Forda +konfort+dynamika+niezawodnosc 5+ auto 7os. z polskiego salonu wersja GHIA gaz sekwencja BRC z bolem musze sie z nim rozstac ale jeszcze do tego modelu i z tym silnikiem wroce Pozdrawiam i naprawde polecam takie auto
~AbeTome
Van 2.3 16V 145KM 107kW
Mimo negatywnych opini o tych samochodach ja i żona jesteśmy z niego zadowoleni. Obecnie myślimy na zamianę na następnego Galaxego. Nowy wygląda zajebiście. Ciekawe jak jeżdzi. Jestem zdecydowanym przeciwnikiem diesli i jedynie martwi mnie brak sensownego benzyniaka w ofercie nowych. Chyba będe musiał polubić ropniaka
~BoB Śląskie
Van 2.3 16V 145KM 107kW
Nie jestem już użytkownikiem Galaxy ale używając dwóch jeden z 1998r drugi z 2000 r ( nowa buda) przejechałem w sumie 270 tyś km. trochę je naprawiałem ale przebieg też nie był mały. myślę że samochód ten nie jest mistrzem bezawaryjności ale da się wytrzymc. Za to darze je dużym sentymentem bo trochę z nimi czasu i Europy przelecieliśmy.
~dżekl
Van 2.3 16V 145KM 107kW
Ocena 4,9. Wygoda rozleniwia, mam kłopot z wyborem następnego auta, gdzie byłoby równie fajnie. Wnętrze jest granatowo-modre, teraz przeważnie jest ciemna szarość lub beznadziejne śliskie skóry. Sterowanie gadżetami jest w samej kierownicy, a lepsze jest przy kierownicy (np. radio)

Usterki Ford Galaxy I

Ford Galaxy I – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~fan galusia
Van 2.3 16V 145KM 107kW
kup w kraju to nie będziesz narzekał ,w 99% sprowadza się zdezelowane auta i potem płacz ,dobrych auto z zagranicy nie opłaca się sprowadzać to proste bo są drogie , więc przywozi się wyklepany złom a potem złe komentarze. Jestem II właścicielem i jeżdżę ponad rok żadnych problemów, z niczym . Miodzio jazda !!!
3,2
~AbeTome
Van 2.3 16V 145KM 107kW
Ogólnie nie jest żle, ale potwierdza się opinia - "Ford gówno wort" W samochodzie za takie pieniądze, bezawaryjność powinna być na zdecydowanie wyższym poziomie. Poważnej usterki na szczęście jeszcze nie było, ale non stop drobiazgi, które nie umilają życia.
~WOjtEK
Van 2.3 16V 145KM 107kW
Bardzo dobry samochod dla 4-5 osobowej rodziny z wielkimi wymaganiami "zero" usterek bardzo dynamiczny zwrotny bezpieczny i bardzo dobrze wyposazony 4 poduszki pow. ABS el szyby przod/tyl c. zamek z pilotem klima komputer , relingi al. felgi halogeny. Jedyny chyba minus to dosc pokazna cenka ale czego nie robi sie dla rodziny
2,9
~Gallaxy_Lieber
Van 2.3 16V 145KM 107kW
model Gallaxy ma wadę fabryczną??? ukl. jezdnego. Tarcze hamulcowe są żle skonstruowane i co parę tysięcy kilometrów trzeba je szlifować lub wymieniać!!! Wada ta powoduje że brak jest komfortu i bezpieczeństwa. Podczas hamowania, kierownica wpada w drgania utrudniając ten manewr. Serwisy Forda B E Z R A D N E!!!!