Ocena kierowcy - Ford Galaxy I

ase, 12 lat temu
Silnik 1.9 TDI 90KM 66kW
Rok produkcji 1998
Ford Galaxy I 1.9 TDI 90KM 66kW 1996-2000 - Oceń swoje auto
Inne : Witam wszystkich auto sprawuje się bdb jest wygodne i przestronne spalanie w trasie przy 130 km/h wyniosło 5 l -dobry wynik jednak 90hp w mieście to za mało i gdy trzeba przyśpieszać często spalanie tragicznie wzrasta do nawet 9l/100km. Auto mało awaryjne poza standardowymi gumkami w zawieszeniu ale to koszt ok 300 zł rocznie bdb wynik moim zadaniem. Jedyny i bardzo poważny minus tego auta to ogrzewanie zimą , mam w aycie klimatronik dwustrefowy i chłodzi super ale spowalnia auto, co do ogrzewania to jest tragedia kupiłem wersję bez webasta i auto wogóle praktycznie nie grzeje sprawdziłem już wszystko u mechanika wniosek- zbyt duża powierzchnia oddawania ciepła płynu chłodniczego!!!! -fabryka. Dociepliłem rury pod podwoziem do tylnej nagrzewnicy i zasłoniłem chłodnicę i zimą jest średnio- Zimne auto!! Jak chcecie je kupić to koniecznie sprawdzić należy czy przy tylnej nagrzewnicy jest webasto z małym tłumikiem!!!!!!!.Pozdrawiam
bdb auto rozdzinne wygodne i można co nieco przewieźć .Super są fotele składane a przednie obracane do pasażerów
za słaby na 1740 kg na sucho kultura pracy ok. spalanie może być,
ok tylko w zużytych egzemplarzach UWAGA na 3 bieg!!!! czasami nie wchodzi dobrze.
tani w utrzymaniu i w miarę twarde wuto trzeba zakładać wysokie ogumienie na nasze drogi
Super tylko zamarźnięte szyby rano
Super
Klimatronik latem ma potężny wentylator mocno dmucha i dobrze chłodzi, ogrzewania praktycznie brak w mojej wersji
Super
Średnio ale jest ok.
naprawy są tanie , zawieszenie stalowe wymieniamy tylko gumki, spalanie trasa 5l miasto szybko 9l zima pali dużo jak każdy zresztą.
bdb
Super bardzo zadbany egzemparz!!!! z Włoch
Brak

On - zużycie paliwa dla silnika 1.9 TDI 90KM 66kW [l/100km]