Oceny Ford Galaxy I 1.9 TDI 90KM 66kW 1996-2000

Ford Galaxy I 1.9 TDI 90KM 66kW 1996-2000 - Oceń swoje auto

Najnowsze oceny Ford Galaxy I 1.9 TDI 90KM 66kW 1996-2000

~muuuciek
Van 1.9 TDI 90KM 66kW
Jeżeli ktoś wie, po co chce mieć ten samochód, to będzie bardzo zadowolony. Używam samochodu do jazdy nad jezioro z różnego typu sprzętem wodnym, od sprzętu nurkowego, przez wundsufring, aż po ciągnięcie dwutonowej łódki. samochód sprawdza się świetnie we wszystkich warunkach
~Szczepko
Van 1.9 TDI 90KM 66kW
Doskonały wybór dla dużej rodziny. Wybór silnika 1,9TDi produkcji VW jest idealnym rozwiązaniem pod warunkiem że nie jest to wersja 110KM. Wyposażenie w drobne udogodnienia sprawia że auto pozytywnie zaskakuje.
~donmio@wp.pl
Van 1.9 TDI 90KM 66kW
wyłącznie polecam, szczegolnie kobietom, prowadzi sie swietnie chociaz disel, daje duże poczucie bezpieczeństwa, ma niezły skręt, uważać przy cofaniu. Moje auto ma 8 lat, spory przebieg i kazdemu polecam !!!
~hejjacek
Van 1.9 TDI 90KM 66kW
samochód dobry warty kupna jeżeli ktoś potrzebuje samochodu przestronnego i wielofunkcyjnego ;najlepiej kupić diesla,gdyż mój pierwszy galax była to 2,0 benzyna 115 koni i to była katastrofa ,palił jak smok ok 12 w mieście poniżej 10 na trasie słabszy i wolniejszy od diesla 90 konnego,jeżeli benzyne to tylko do zagazowania i najlepiej silnik 2,3 lu 2,8 bo te 2,0 to pomyłka
~motor80
Van 1.9 TDI 90KM 66kW
Auto godne polecenia.. Jesli ktos i niego dba to samochod sie odwdzieczy
~ase
Van 1.9 TDI 90KM 66kW
bdb auto rozdzinne wygodne i można co nieco przewieźć .Super są fotele składane a przednie obracane do pasażerów
Dziennik kosztów dla Ford Galaxy I 1.9 TDI 90KM 66kW
6,7
~bogdan.wosik@neostrada.pl
Van 1.9 TDI 90KM 66kW
jak dla mnie auto bardzo dobre, wiadmo ma 9 lat i spory przebieg, więc musi się psuć, ale jeszce mnie nie zawiodło zawsze wróciłem do domu i to wygodnie,
~JOHN
Van 1.9 TDI 90KM 66kW
Jeździłem wieloma samochodami od lepszy do gorszych, lecz jeśli będę zmieniał auto to napewno to będzie FORD Galaxy, VW Sharan lub Seat Alhambra.
~CHRISTOF CABALA
Van 1.9 TDI 90KM 66kW
JEST TO BARDZO FAJNE AUTKO,DLA DUZEJ RODZINY.MINUSY-TO ZA SLABY SILNIK DO MASY AUTA.FATALNE WIETRZENIE,SZCZEGOLNIE PRZY DESZCZOWEJ POGODZIE.
~Paweł
Van 1.9 TDI 90KM 66kW
dla kierowców z "ciężką nogą" nie polecam wesrsji 90 KM. Poza tym auto jest super!!!