Lista ocen Ford Granada II Sedan (23) - Łatwość utrzymania (pod względem kosztów)

Na liście zabraknie 22 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~wierny pies swojej grandzi
Sedan 2.3 114KM 84kW
trochę trzeba tam wlać benzynki coś po tych garach musi sie rozlać napraw przez 5 lat nie robiłem poza wymianą filtra i amortyzatorów oraz podkładek poliuretanowych przy stabilizatorze poprzednią granadą też ok 10 lat jeżdiłem bez większych poprawek ,tylko drobne spawanko przy wnęce przednich kół
~Grandziarz
Sedan 2.0 105KM 77kW
Dużo spala, ale za to się nie psuje! I jaka frajda z jazdy. Jak dobrze wyreguluje się gaźnik to spala tyle co Polonez a jak źle to 25 l/100 :P Mając lekką nogę ludzie się dziwią że w mieście wyrabiam się w 11 l
~G.
Sedan 2.3 112KM 82kW
ZUŻYCIE PALIWA BARDZO DUŻE ALE JA ZNALAZŁAM WYJŚCIE NAZYWA SIĘ GAZ - SPRAWDZA SIE ACZKOLWIEK MOC MALEJE - NIEDUŻO,,, NAPRAWY NIE DROGIE - CZESCI SZTUKOWANE I LATWE DO ZNALEZIENIA JESLI MECHANIK JEST KONKRETNY.
~Palio
Sedan 2.8 i 150KM 110kW
tu gorzej niestety. Paliwiżerny jest - nawet przy instalacji LPG, Części za to tanie:))
~dupek
Sedan 2.8 132KM 97kW
Jak na samochod tej wagi i ze sporym silnikiem to w miare znosne, 12-14 miasto, 10-11 poza miastem
~Piotrek
Sedan 2.0 101KM 74kW
Zużycie paliwa ok.15l/100km. w mieście , na trasie powyżej 120 km/godz.podobnie, ceny napraw przeciętne.
~granada@kki.net.pl
Sedan 2.0 101KM 74kW
benzyna w mieście - 12-14, na trasie 7-8, gaz - średnio 13; naprawiam sam , części tanie
~Faheem
Sedan 2.3 112KM 82kW
Ceny napraw niewielkie, ale wydatki na paliwo to już inna sprawa.
~sołtys
Sedan 2.8 i 160KM 118kW
Żłopie jak wsciekła! Na trasie o wiele lepiej! Ceny napraw??? Pfffftttt... grosze!
~kuszu
Sedan 2.3 114KM 84kW