Oceny Ford Ka Plus Hatchback 5d Facelifting

Oceny Ford Ka Plus Hatchback 5d Facelifting – wybierz silnik

Najnowsze oceny Ford Ka Plus Hatchback 5d Facelifting

~PAWEŁ
Hatchback 5d Facelifting 1.2 Ti-VCT 85KM 63kW
Niezle wyglądające małe plastikowe autko, dobrze wyciszony w porównaniu do ibizy nad którą myśleliśmy. Zawieszenie typowo miejskie miększe od fiesty co przekłada się na komfort miejski szczególnie na osiedlu gdzie problem z parkowaniem, czesto trzeba przejechać przez krawęzniki i nie ma problemu, duży prześwit, koła 15 o wysokim profilu. Jako drugie auto dla żony idealny, zwinny cichy mało pali. Jedyny mankament wysoko osadzona tylna szyba...
~KaczkaPlus
Hatchback 5d Facelifting 1.2 Ti-VCT 85KM 63kW
Po roku użytkowania mogę stwierdzić, że zakup tego auta ma sens. Ford Ka z plusem doskonale sprawdza się tam, gdzie go najczęściej użytkujemy, czyli na obszarze miejskim. Zdarzyło mi się też wybrać tym autem na weekendowy wypad w góry i też dało radę. W tej cenie ciężko o coś lepszego. Przeglądając forum i inne wpisy odnoszę wrażenie, że większość właścicieli 4-drzwiowego Ka jest zadowolona z zakupu.
~VoltCX
Hatchback 5d Facelifting 1.2 Ti-VCT 70KM 51kW
Mały, lecz bardzo zwinny, sympatyczny wóz do miasta. We wnętrzu jest zadziwiająco dużo miejsca jak na ten segment, a do bagażnika spokojnie zmieścimy większe zakupy i nie tylko. W rodzinie Ford Ka Plus to drugi samochód w domu. Na szczęście jest na tyle fajny w prowadzeniu, że jazda nim sprawia przyjemność. Na plus bardzo niskie zużycie paliwa i dobra zwrotność.
~Vusek67
Hatchback 5d Facelifting 1.5 TDCI 95KM 70kW
Szukałem czegoś dla żony i ostatecznie wybór padł na Ka Plus z silnikiem TDCI. W takim małym aucie jest więcej niż wystarczający, nie można narzekać na osiągi i co najważniejsze wyprzedzanie nie sprawia problemów. Jak na razie nie wystąpiły żadne usterki. Byłem na obowiązkowej wymianie oleju i filtrów i nic poza tym. Rozważam jeszcze wgrać jakiś mocniejszy program, ale to po gwarancji.
~Cik
Hatchback 5d Facelifting 1.2 Ti-VCT 85KM 63kW
Dobra relacja wyposażenia do ceny, chociaż gdyby nie upust z cennikowego 51550 na 42900, to chyba 5 gwiazdek by nie było. Jak za takie pieniądze, to rozsądne auto.
~arek_frydrych
Hatchback 5d Facelifting 1.2 Ti-VCT 85KM 63kW
Generalnie nie ma się do czego przyczepić. Małe miejskie autko ma wszystko to co potrzeba.
Dziennik kosztów dla Ford Ka Plus Hatchback 5d Facelifting
7,4