Lista ocen Ford Kuga II (79)

~Markowić
SUV 2.0 Duratorq TDCi 140KM 103kW
Postanowiłem podzielić się wrażeniami użytkowania Kugi 2014 2,0diesel 140KM. Auto mam od pół roku przejechałem nim od nowości 32 000km. Chwilę trwało zanim przyzwyczaiłem się do delikatnego nurkowania i bujania się nadwozia w porównaniu do aut o niższym środku ciężkości. Z autem nie ma jakichkolwiek problemów, 4x4 przydatne przy dynamicznym ruszaniu i w lekkim terenie. Spalanie śr. min 6,0 śr. max 10 (160km na tempomacie na autostradzie)....
~RE-FLEX
SUV Facelifting 1.5 EcoBoost 150KM 110kW
150 KM mimo relatywnie niedużej masy własnej to jednak trochę za mało do tego auta. Spalanie w mieście oscyluje w okolicy 8 l / 100 km, na autostradzie ok. 7 l. (Silnik)
~Marcin
SUV 2.0 Duratorq TDCi 163KM 120kW
Fajne auto, ludzie ciągle się gapią a to miłe ;-) dobrze się nim jeździ, klapa automatyczna bagażnika wspaniały wynalazek, dynamiczne auto, wszechstronne, czy to autostrada czy szutry, niczym się nie martwimy. Przytulne, wygodne. Poprostu fajne.
~Tomasz
SUV Facelifting 2.0 TDCi 150KM 110kW
Na razie pół roku eksploatacji i 15 tys.km. Żadnych rozczarowań, solidne auto.
~fxxx
SUV 2.0 Duratorq TDCi 140KM 103kW
Ponad 6 lat i ponad 315 tys. km. Brak jakiejkolwiek usterki. Kilka razy wymieniane klocki i tarcze. Raz wymieniony akumulator. Samochód regularnie serwisowany, Pewnie to wszystko to kwestia trochę szczęścia i przypadku - zakładam że pożegnam się z Kugą za jakiś rok, i już nigdy nie będę miał samochodu, na którym tak będzie można polegać.
~Mondziak
SUV Facelifting 2.0 TDCi 150KM 110kW
Wybór padł po testach konkurencji i pod względem komfortu i dynamiki wygrała Kuga .Miał być automat i wygrał z konkurentami DSG i innymi bezstopniowymi.Silnik też sprawdzony pewniak.Wyższe zawieszenie z myśla o jeżdzie miejskiej .Przydatny gadżet stanowi klapa bagażnika elektryczna/pilot.
~wea
SUV 2.0 Duratorq TDCi 140KM 103kW
Dobra maszyna z cechami, kt?re mile zaskakują.Jeździ się jak osobówką ale z lepszą widocznością.Cena z rabatami -bezkonkurencyjna. Mój egzemplarz niestety skrzypiał (?), ale serwis uporał się z problememi jes ok.
~rdm
SUV 2.0 TDCi 150KM 110kW
Dotąd jeździłem mercedesem e klasą, potem golfem plusem. Kuga bije na głowę pod względem dynamiki i przyjemności z jazdy. Jest cicha i przyjemna, jazda nie męczy nawet po długich trasach. Nie sprawia żadnych problemów. Przed zakupem porównywałem z Tiguanem. Test wypadł zdecydowanie na korzyść Kugi mimo dobrych doświadczeń z VW.
~amator jazdy
SUV 2.0 Duratorq TDCi 140KM 103kW
Fajny samochodzik, na trasie radzi sobie nie najgorzej, wersja 2x4 niestety nie nadaje się zimą w góry, braki w napędzie rekompensuje trochę prześwit
Dziennik kosztów dla Ford Kuga II
4,1
~M
SUV Facelifting 1.5 TDCi 120KM 88kW
Masa irytujących usterek, z którymi serwis częściowo sobie nie poradził. Oszczędny, wygodny, funkcjonalny.