Ocena kierowcy - Ford Kuga III SUV

Roman, 6 miesięcy temu
Silnik 1.5 EcoBoost 150KM 110kW
Rok produkcji 2023
Ford Kuga III SUV 1.5 EcoBoost 150KM 110kW 2019-2024 - Oceń swoje auto
Karoseria : Prawie idealnie spasowana ,pokrywę bagażnika sam wyregulowałem.
Zawieszenie : Stuki i klekotanie zawieszenia podczas jazdy po nierównościach
O zaletach pisali inni postanowiłem napisać o wadach lub o tym co mi się nie podoba. Nie wiem czy miałem pecha czy opinie ponad 4,8 piszą sprzedawcy ?! Wszechobecne oszczędności w porównaniu do samochodów z poprzednich lat np.brak kilku zatrzasków mocujących plastikowe elementy wykończenia wnętrza ,brak górnej osłony silnika, belka z tyłu zamiast zawieszenia wielowahaczowego .
Auto kupiłem dla rewelacyjnego silnika Ecoboost 1.5l Forda,który miałem w poprzednim pojeździe i tu się nie zawiodłem.Zużycie paliwa jest mniejsze niż podaje producent.
Bez zastrzeżeń
Stuki i klekotanie zawieszenia podczas jazdy po nierównościach
Źle spasowana pokrywa bagażnika przesuniecie na zawiasie o 0,5cm pozostałe elementy spasowane bez zastrzeżeń. Podskakująca maska na nierównościach.
Bez zastrzeżeń
Auto Hold działa kiedy chce,czujniki parkowania o małej czułości.Braki wyświetlania temperatury przy pokrętle jej regulacji. Audio B@O zbudowane z najtańszych chińskich głośników tragicznie zestrojone-słychać jedynie głośnik, który znajduję się centralnie na podszybiu i brak wysokich częstotliwości.
Samoczynnie włączająca się klimatyzacja po wyłączeniu i postoju samochodu.
Fotel kierowcy ustawiony na minimum wysokości ponieważ mam 182cm wzrostu-podsufitka bardzo blisko.
Wcale nie jest dobrze wyciszona no chyba ze ktoś wcześniej jeździł traktorem, po prostu jest przeciętne.
Tanie części w serwisie, niskie zużycie paliwa
Dobre wyposażenie w cenie
Kiepski serwis ,klient się nie zna i "tak ma być"
Stuki i klekotanie zawieszenia podczas jazdy po nierównościach. Wada fabryczna serwis mówi ,że tak ma być!

Pb - zużycie paliwa dla silnika 1.5 EcoBoost 150KM 110kW [l/100km]

5,4