Lista ocen Ford Mondeo I (558)

~r_ha@wp.pl
Sedan 2.0i 136KM 100kW
Mam go trzy tygodnie, czarny- met. lakier błyszczy bo zawsze stał w garażach-teraz też. Polubiłem to auto, mimo kilku rzeczy do wmiany zostawię go sobie.
4,1
~Mosina
Kombi 1.8 TD 90KM 66kW
Doskonały samochód rodzinny, szczególnie kombi jeżeli chodzi o pakowność powala. Odczuwalny wręcz komfort z końca lat 90tych.
~artur@ife.p.lodz.pl
Hatchback 1.8 TD 88KM 65kW
sinik nie najwyzszych lotow (stara technika), ladnie wyglada - skrzydelko ze stopem, alufelgi, ladne wykonczenie wnetrza. wygodne i fajne autko. jednak chyba najrozsadniejsza jednoska napedowa jest 2.0 16v + LPG. zamiescilem tez opis mondeo 93 1.8 LPG. polecam lekture w celach edukacyjnych ;)) aha, gdyby ktos kupowal to radze rozejrzec sie za wersja Ghia.
~Igor
Hatchback 1.8 TD 90KM 66kW
Silnik jak na te lata radzi sobie nie zle. Duzo sa opinii ze jest slaby, natomiast powiem tak ze 90 koni jest wystarczajaco, tylko moment obrotowy 170Nm (jezeli sie nie myle) zaczyna sie przy 2200 ob/min i przez to trzeba caly czas trzymac wskazuwke w zakresie 2000-3000 obrotow (dla przykladu A6 2.5TDI ma moment ponad 200Nm przy 1700obr. i przez to ma wieksza elastycznosc. (Silnik)
3,6
~halomasz@wp.pl
Hatchback 2.0 i 16V 136KM 100kW
przy spokojnej jezdzie mozna go krecic do 3 tys, wystarczy! powyzej 4,5 tys jest zabawa! (Silnik)
~wojtuss@interia.pl
Kombi 2.0i 130KM 96kW
bardzo komfortowe, praktyczne autko, mozna sie w nim zakochac i ciezko bedzie sie kiedys z nim rozstac, jesli sie o niego dba odwdzieczy sie wlascicielowi
~Bartek (rej. K0 XMEN)
Hatchback 2.5 i 24V 170KM 125kW
Jako kierowca lubiący duże, dynamiczne auta - polecam!
3,8
~mmilosz@zie.pg.gda.pl
Kombi 2.0i 130KM 96kW
Silny i spokojny motor, średnie zużycie paliwa na trasie i duże w mieście, na wyższych obrotach mocny i hałaśliwy (pow.4000) (Silnik)
~dzemek
Hatchback 2.0 i 16V 136KM 100kW
Autko godne polecenia ale nie dla przesadnie skompych
~mondelas 2
Kombi 1.8 i 16V 115KM 85kW
to moje drugie mondeo.Wybrałem go bo za te pieniądze trudno znaleźć takie wyposażenie.Dla kombiaka 1800 ccm to trochę za mało, auto waży ponad 1400 kg.Przy pełnym obciążeniu wyprzedzanie się wydłuża (Silnik)