Lista ocen Ford Mondeo I (287) - Wentylacja i ogrzewanie

Na liście zabraknie 271 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Pawel Kalmar
Hatchback 1.8 i 16V 115KM 85kW
Działa znakomicie, ale niestety moim zdaniem jest zbyt głosna- jeśli chodzi o ten model- mam jeszcze Mondeo z 2007 r. i w tym modelu już nie ma tego problemu.
~Gaffel
Kombi 1.8 TD 88KM 65kW
Cicho pracuje wentylator na najwyrzszym poziomie nie "rozwiewa" wlosow ale jest przyjemny wiaterek. Moglo by bardziej dmuchac spod siedzenia na tył.
~kamey@o2.pl
Sedan 1.8 i 16V 112KM 82kW
dmuchawa wieje az milo ale nie mozna powiedziec, ze auto nagrzewa sie szybko. Trzeba swoje odczekac ale "chodzi" mi o naprawde ekstremalne sytuacje pogodowe
~dawid_0802@wp.pl
Kombi 1.6 i 16V 90KM 66kW
wentylacja no ja jej nie mam:) ale ogrzewanie jest nawet znosne nie wiem jak przy mrozach zedu -20 ale jak narazie spisuje sie dobrze.Szyby nie paruja.
~ROBERT WROŃSKI
Kombi 1.6 i 16V 90KM 66kW
szybko sie nagrzewa i jest cieplo czasami topia sie wlaczniki predkosci dmuchawy jesli sie je zostawia dzialajace po wylaczeniu silnika kosz moze byc duzy
~WojMatt ; mstoszewski@plusnet.pl
Kombi 1.8 i 16V 112KM 82kW
parują trochę szyby ale to pewnie filtr przeciwpyłkowy, dmuchawa słabo nawiewa na niskich predkościach, natomiast na 4 prędkości jest zbyt głośno
~nabywca z przypadku
Kombi 1.8 TD 90KM 66kW
Wentylacja - to faktycznie jest słaby punkt tego samochodu. Do poprzednich opinii dodałbym, że na wyższych zakresach pracy jest ona głośna.
~maciek-m@wp.pl
Kombi 2.0 i 16V 136KM 100kW
Klima działa ekstra, w zimie można podróżować w krótkim rękawku, nie ma efektu zaparowanych szyb, równomierne nagrzewanie i schładzanie. EKSTRA!!
~hose
Hatchback 1.8 TD 88KM 65kW
Bez rewelacji ale wystarczająco skuteczne ogrzewanie i chłodzenie (klima "ręczna"). Przydaje się elektryczne ogrzewanie przedniej szyby.
~sebek262@wp.pl
Kombi 1.8 TD 90KM 66kW
Wentylacja w tym samochodzie byłaby na bardzo dobrym poziome, gdyby nie ogrzewanie dolne. Kanały wentylacyjne dolne jak i sam nadmuch jest fatalny.