Lista ocen Ford Mondeo I Sedan 1.6 i 16V 90KM 66kW 1993-1996 (8) - Całokształt

Na liście zabraknie 14 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~sz.tom@op.pl
Sedan 1.6 i 16V 90KM 66kW
Przejechałem tym samochodem 240 000 km. Nie miałem awarii, która zmusiła by mnie do zaniechania podróży, lub do stania na drodze. Jedyna awaria poważna, to rozpięcie drążka kierownicy, lecz kładę to na karb prawdopodobnego sabotażu. Kłopotem jest niska jakość przewodów wysokiego napięcia i związane z tym kłopoty z utrzymaniem pracy zimnego silnika. Jestem z mondziaka bardzo zadowolony.
~Mielczar161
Sedan 1.6 i 16V 90KM 66kW
Ogólnie auto jest bardzo dobrze wykonane, na swoje latka i na te cene sprawuje sie swietnie, mysle ze czwórka jest dobra ocena dla tego samochodu. Jedyny mankament to dosc glosne zawieszenie.
~xxyyzz
Sedan 1.6 i 16V 90KM 66kW
Jeśli chodzi o całokształt to mój ford dostaje ocenę 4-, pewnymi rzeczami samochód potrafi zaskoczyć innymi zaś niekiedy zawodzi. Stosunek cena/jakość jest jednak dobry.
~AA
Sedan 1.6 i 16V 90KM 66kW
Super wygodne fotele. Trudno znależć w tej klasie samochód w którym człek o wzroście powyżej 190cm może jechać 6 godz. bez żadnych dolegliwości.
~Szczepan
Sedan 1.6 i 16V 90KM 66kW
Ogólnie ford mondeo to wspaniałe auto. Wysoki komfort, świetne własności jezdne, bardzo dobre wyposażenie, mało pali i to tego jest tani w zakupie
~spellofbelator
Sedan 1.6 i 16V 90KM 66kW
dobre solidne rodzinne auto.
~olo
Sedan 1.6 i 16V 90KM 66kW
jestem z niego bardzo zadowolony
~rbrt@vp.pl
Sedan 1.6 i 16V 90KM 66kW
Świetny samochód za małą cenę!
Ford Mondeo I Sedan