Lista ocen Ford Mondeo I Sedan 1.6 i 16V 90KM 66kW 1993-1996 (9) - Układ jezdny

Na liście zabraknie 13 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~spellofbelator
Sedan 1.6 i 16V 90KM 66kW
auto mimo komfortu pięknie trzymało się drogi i tłumiło dziury. Co prawda zawsze było robione wszystko na czas, gdyż auto robiło długie trasy ale w zamian się odwdzięczało niezawodnością. Przegub zaczął się odzywać po 300 tys km od nowości ...
~piotras84
Sedan 1.6 i 16V 90KM 66kW
Resorowanie, komfort, właściwości jezdne, przyczepność i zachowanie w sytuacjach ekstremalnych na medal. Ford wyprzedził tym zawiasem swoich rywali. Najlepszym dowodem jest zastosowanie tego zawieszenia w focusach
~xxyyzz
Sedan 1.6 i 16V 90KM 66kW
Mam już stary egzemplarz więc mondziak potrafi mnie nieźle wytrzęść po każdej dziurze. Zawieszenie wg. mnei jest za miękkie i do tego wybiera dosłownie każdą nierówność na drodze.
~antonio a-13@wp.pl
Sedan 1.6 i 16V 90KM 66kW
to mój 12 samochód więc to dużo ,mam prawo do dobrej opinii na temat jazdy tym autem wbrew innym niedowiarkom.prowadzi się naprawdę dobrze.
~Szczepan
Sedan 1.6 i 16V 90KM 66kW
W tej dziedzinie mondeo bije wszystkich konkurentow na głowę! Te auto trzyma się drogi jak przyklejony! Wysoki komfort jazdy, a do tego świetnie się prowadzi.
~Jack
Sedan 1.6 i 16V 90KM 66kW
Dałem 5, ale jak dla 15-letniego samochodu. Przy niskim zawieszeniu i dużym rozstawie osi trzyma się drogi bardzo dobrze.
~LUK
Sedan 1.6 i 16V 90KM 66kW
Bardzo dobrze trzyma sie drogi, jednak b. czeste arawie układu jezdnego : koncowki stabilizatora oraz tulejki :(
~splitu
Sedan 1.6 i 16V 90KM 66kW
szersze kapcie by się przydały do tak wielkiej fury, jak na r15 i gumy 190/65 to prowadzi się świetnie.
~olo
Sedan 1.6 i 16V 90KM 66kW
bardzo dobrze trzymie się drogi a przy tym jest komfortowe.
Ford Mondeo I Sedan