Ocena kierowcy - Ford Mondeo II Kombi

ROBERT ZE SLĄSKA, 11 lat temu
Silnik 2.0 i 130KM 96kW
Rok produkcji 1998
Ford Mondeo II Kombi 2.0 i 130KM 96kW 1996-2001 - Oceń swoje auto
Zawieszenie : NAPISZE TAK W PRZECIĄGU 2 LAT MIAŁEM 4 AUTA (OGÓLNIE W SUMIE OD 2003 10 SAMOCHODÓW )Naipierw mitshubischi galant v6 165KM 1999r ciasne jak diabli zarło paliwo jak cipun amfe auto na 3+ SPRZEDAŁEM !Potem auto marzeń passat B5 1.8T 2000r TEN TO DOPIERO MIAŁ APETYT 12-14 L NA SETKE TRAGEDIA DO TEGO AWARIA NIE DO ZDJAGNOZOWANIA I NAPRAWY NIECH SZLAK TRAFI ALE WYKONICZENIE I OGÓLNIE AUTO NA 4. Nadszedł czas jak mi sie wtedy wydawało na rozsądek czyli VECTRA B 2.2DTI 2001r auto wydawało sie zadbane poszło sprzęgło UUUU bolało chodził jak T-34 wiecznie kurde głosino na trasie ekonomia była ale ten chałas no i do tego CIASNOTA TO BYŁO KOMBI KLASA SIREDNIA A CIASNA KABINA JAK W STAREJ ALMERZE ALBO COROLLI wkoniczenie ogółem 4-SPRZEDAŁEM Z ULGĄ !! NO I TERAZ FORD MONDEO KOMBI NAJSTARSZY NAJTAŃSZY I NAJLEPSZY SILNIK CICHUTKI KABINA BARDZO DUŻA KOMFORT SUPER NO I TO KOMBI BAGARZNIK POTĘŻNY JAK NA OSOBÓWKE POJEDZIE 200km/h TANIE CZĘSICI BOMBA JAK DLA MNIE CENA DO JAKOŚCI OGÓŁEM WYKONICZENIE AUTO NA 5++ POLECAM!!!!!!!!
Karoseria : Skomentuj tę usterkę...
Silnik na full syntetyku działa rewlacyjnie cichutko z autem nic sie nie dzieje prowadzi sie bardzo dobrze w przeciagu 2 lat czwarte auto i najtanisze i najlepsze !!!! najpierw mitschubischi galant v6 przeciętnie-sprzedałem ciasny jak cholera potem VW PASSAT B5 fajne auto ale AWARIA NIE DO ZDJAGNOZOWANIA 1.8T SPALANIE ZE 13-14 L NA 100 TRAGEDJA!!!!!-sprzedałem potem OPEL VECTRA B 2.2DTI KOMBI A TAK CIASNY MAŁY WRĘCZ KLAUSTROFOBICZNY TRAGEDIA GŁOSINY JAK T-34 NIECH SZLAK TRAFI NO I TE AWARIE SPRZĘGŁO ZAWIESZENIE -SPRZEDAŁEM W PIZDU ZA KAZDE TE AUTO DAŁEM 12 TYSINI A TERAZ MONDEO ZA 5KLOCKÓW OD PIERWSZEGO WŁASICIELA REWELACJA POLECAM !!!!
WYSTARCZAJACA
BARDZO DOBRE