Ocena kierowcy - Ford Mondeo III Kombi

Grzegorz, 15 lat temu
Silnik 2.0 TDCi 130KM 96kW
Rok produkcji 2004
Ford Mondeo III Kombi 2.0 TDCi 130KM 96kW 2002-2007 - Oceń swoje auto
Silnik : Moc,bezawaryjność,rozruch od dotknięcia.Moment obrotowy,przyspieszenie na 5 biegu.
Mam to auto 2 lata ,zero usterek,spalanie do pozazdroszczenia.Tankuję tylko Shell VPower 2 razy w miesiącu do pełna.Co 5 tys STP do wtrysków bezwzględnie.Raz tylko zmuszony byłem zatankować na innej stacji zwykłe paliwo,czuć było różnicę w mocy auta.Prowadzenie wzorowe,auto prowadzi się jak tramwaj po szynach.Nie polecam ,ale nawet przy dużych prędkościach można prowadzić jedną ręką na polskich drogach.Spalanie od 5,2 do 5,9 max,a nogę mam ciężkawą.Prędkość maksymalna 210 km godz.w DE,zaraz po kupnie dla próby.Nieprzeciętny moment obrotowy,rzeczywista moc 130stu koni,nie jak w Nubirze 109 ale na papierze.Jestem pełen zachwytu,następne też będzie prawdopodobnie Mondeo 4 ale już nie w kombi,nie jest mi już potrzebne takie nadwozie.Polecam wszystkim serdecznie,Ford to nie są już samochody z lat 70tych,polecam niezdecydowanym bo tych,którzy wożą tyłek w 15sto letnich BMW nic i tak nie przekona.Pozdrawiam!
Normalnie
Tutaj ocena na 6,0
Bez uwag
Wszystko na miejscu
Jak to w dieslu
Jak w innych autach tej wielkości
Norma
Pełne zadowolenie
Konkurencyjna cena w stosunku do przereklamowanego Passata.
Zero drobnych usterek w postaci urwana klamka itp.
Nie było żadnych usterek.

On - zużycie paliwa dla silnika 2.0 TDCi 130KM 96kW [l/100km]

5,6