Lista ocen Ford Mondeo IV Hatchback (148) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 126 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Skoczy
Hatchback 1.6 EcoBoost 160KM 118kW
Mondeo z silnikiem benzynowym będzie długo w cenie, wyposażenie za te pieniądze wydaje się być całkiem niezłe.
~Bodzio
Hatchback 2.0 Duratorq TDCi DPF 140KM 103kW
Nie znajdzie sie lepszego, ciagle jeszcze w miare prostego i taniego w eksploatacji samochodu za te pieniazki.
~Rafał
Hatchback 2.0 Duratec 145KM 107kW
Kupiłem za rozsądne pieniądze, także i do jakości zbyt się nie czepiam, mogło by być lepiej, ale tragedii też nie ma.
~Lesmon
Hatchback 1.8 Duratorq TDCi 125KM 92kW
Wg mnie auto pod tym względem zasługuje ma wyróżnienie bo za niewielkie pieniądze można dostać naprawdę dobrze wykonane auto.
~Daniel B
Hatchback 2.0 Duratorq TDCi DPF 140KM 103kW
Tak jak napisałem na wstępie. Są samochody lepsze, szybsze i ładniejsze, ale znacznie droższe. Za ta kasę nie kupicie nic lepszego.
~Buncol80
Hatchback 2.0 Duratorq TDCi DPF 140KM 103kW
Nie ma lepszego. Za 30-40 tys otrzymujecie duży komfortowy samochód w niczym nie ustępujacy droższej konkurencji.
~Rafał
Hatchback 1.8 Duratorq TDCi 125KM 92kW
Samochód wart jest swojej ceny. Za ok. 100tyś zł otrzymujemy dużego, wygodnego Hatchback\'a z dobrym wyposażeniem.
~MarcinŁ
Hatchback 1.8 Duratorq TDCi 125KM 92kW
Myślę, że coraz lepszą alternatywą dla aut zachodnich stają się \"koreańczyki\"... Stosunek jakość/cena jest tam bardziej atrakcyjna.
~Grzesiek
Hatchback 2.0 Duratorq TDCi DPF 140KM 103kW
Cieżko trafić dobry egzemplarz w dobrej cenie ale jak już sie trafi to masakra - nie chce się wracać do domu, tak jest wygodny
~Maxxx
Hatchback 2.0 Duratec 145KM 107kW
Nowe modele sa za drogie, ale juz trzyletnie auto mozna kupic za polowe ceny nowego 45-48 k. Moim zdaniem warto.
Ford Mondeo IV Hatchback