Lista ocen Ford Mondeo IV Hatchback (178) - Bezawaryjność (drobiazgi)

Na liście zabraknie 96 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~bartek7373@wp.pl
Hatchback 1.6 Duratec 110KM 81kW
Z drobiazgów to porysowane plastki na konsoli, odpadajace srebrne nakładki na wlotach powietrza i popielniczce
~Krystian S.
Hatchback 1.8 Duratorq TDCi 100KM 74kW
Zaparowane reflektory, skrzypiące wnętrze, niedokładnie spasowane elementy karoserii, bardzo niedokładne wskazania komputera
~m.orso@gazeta.pl
Hatchback 1.8 Duratorq TDCi 125KM 92kW
Wyciek wody z klimatyzacji lub z zimnego schowka. Mokry dywanik pasażera.Problem został rozwiązany w ciągu 2 godzin.
~Fan motoryzacji
Hatchback 1.6 EcoBoost 160KM 118kW
Przez 4 lata uzytkowania, wymiana piasty przedniego kola, naprawa elektrycznej zaluzji w zderzaku.
~Lukasz
Hatchback 1.8 Duratorq TDCi 125KM 92kW
Częste palenie się żarówek przednich. Ale to chyba wina samych żarówek H7 nigdy nie były żywotne.
~Lukasz
~PON
Hatchback 2.0 Duratorq TDCi DPF 140KM 103kW
praktycznie nie widziałem mechanika, poza przeglądami, również po gwarancji brak problemów
~Karolo
Hatchback 2.0 Duratorq TDCi DPF 163KM 120kW
Sporadyczne problemy z elektryka. U mnie wiazka do czujnikow parkowania przetarla sie.
~Karolo
Hatchback 2.0 Duratorq TDCi DPF 163KM 120kW
~Tomasz
Hatchback 2.5 Turbo Duratec 220KM 162kW
Awaria czujnika ciśnienia paliwa, problem ze sterowaniem fotela elektrycznego, drobne problemy z elektroniką
Ford Mondeo IV Hatchback