Lista ocen Ford Mondeo IV Hatchback 2.0 Duratec 145KM 107kW 2007-2014 (19) - Bezawaryjność (drobiazgi)

Na liście zabraknie 18 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Sadek
Hatchback 2.0 Duratec 145KM 107kW
Przeszkadza wlewająca się woda do środka po otwarciu tylnej klapy.Można się przyzwyczaić. Wymiana żarówki wiąże się z wyjęciem reflektora. Łatwo nie jest. Ponadto nastąpiło samoistne pęknięcie szyby przedniej (podgrzewana, z czujnikami deszczu, w odcieniu niebieskim, krótko mówiąc drożej już być nie może - w ASO 4000,00 zł Zamiennik 1300,00 zł. Na szczęście zapłaciłem z AC.) Na trasie mam kłopot z zasięgiem radia - system audio połączony...
~Paweł
Hatchback 2.0 Duratec 145KM 107kW
Nic mi się nie dzieje w fordzie, bo rzeczy typu wahacze, czyszczenie przepustnicy itp nie liczę, bo są to sprawy typowo eksploatacyjne które siła rzeczy trzeba raz na jakiś czas wymienic/przeczyścić itp. I zapomialbym. Czasem wystarczy kamyczek w przednia szybę i już przestaję grzać w całości.
~jooras
Hatchback 2.0 Duratec 145KM 107kW
Przepustnica lubi się zabrudzić, jeśli auto dużo jeździ po mieście. Objawia się to dziwnym zachowaniem przy zimnym silniku (nierówne obroty, trudniejszy rozruch). Kosztuje grosze w serwisie, więc lepiej oddać raz do roku na czyszczenie. Poza tym - jak dotąd nic.
~Kris
Hatchback 2.0 Duratec 145KM 107kW
Zaraz po wyjeździe z salonu musiałem wrócić na wyregulowanie kierownicy (przy jeździe na wprost nie była idealnie w centralnych położeniu), to tylko tyle ale auto ma dopiero 4,5 miesiąca...
~Adrian
Hatchback 2.0 Duratec 145KM 107kW
Po dziewięciu latach użytkowania usterek jest sporo np. wymiana wachacza tylnego, wymiana przednich lamp, wymiana tarcz hamulcowych tył i przód, wymiana chłodnicy od klimatyzacji.
~Warsawman
Hatchback 2.0 Duratec 145KM 107kW
Wkurza trzeszczenie środkowej konsoli, obluzowanie tylnego gniazdka zapalniczki. Złuszczyła się srebrna farba na klawiszach radia , ale wymieniono w ramach gwarancji.
~nestea
Hatchback 2.0 Duratec 145KM 107kW
przy zakupie male niedopracowania byly, np. niedopasowanie uszczelki na slupku i wystajace kable spod niego, musialem jechac z tym do dealera u usuwali mi to
~joorass
Hatchback 2.0 Duratec 145KM 107kW
czasami przepustnica wymaga wyczyszczenia - głównie wtedy kiedy auto długo nie wyjeżdża z miasta. Usterek brak
~Rafał
Hatchback 2.0 Duratec 145KM 107kW
Niezawodny to on jest i trzeba mu to przyznać. Samochód jeździ daleko i blisko, szybciej i wolniej, nie miałem z nim nigdy problemu.
~Tylko MONDEO !!!
Hatchback 2.0 Duratec 145KM 107kW
Głośnik z tyłu sie zepsuł ale na gwarancji został wymieniony. W sumie to sam go zepsułem :)
Ford Mondeo IV Hatchback