Lista ocen Ford Mondeo IV (61)

3,6
~Przemek 37.A
Kombi 2.0 Duratec 145KM 107kW
Problemy z elektronika,cieknąca przekładnia kierownicza,przepalające się wtyczki żarówek h7.
~waski
Sedan 2.0 Duratec 145KM 107kW
trochę brakuje mocy podczas wyprzedzania na 4 biegu. podczas jazdy z vok 215kmh szzumy nieuciazliwe (Silnik)
~luqe
Hatchback 2.0 Duratec 145KM 107kW
doskonale to sa V10 :) a tak serio, to ciezko sie przyczepic, pracuje przyjemnie i cicho. (Silnik)
3,2
~zanakpp
Hatchback 2.0 Duratec 145KM 107kW
Ogólnie fajan bryczka gryby nie silnik mulowaty strasznie moze takim mam egzemplarz, w wersji Titanium a komputer bardzo zubożony beznadzieja. Jedno odradzam Salon w Częstochowie Frank Cars brak wiedzy sprzedajacych nie ma samochodow do testowanai a niedaj oddac na serwis poza podlaczeniem do komputera nie umieja nic wiecje zrobic porazka, kopanie klientow po dupie
~Piotrek
Hatchback 2.0 Duratec 145KM 107kW
bardzo fajny samochód rodzinny, nie za drogi w eksploatacji, można się nim bardzo sprawnie i komfortowo przemieszczać, polecam
~<>
Kombi 2.0 Duratec 145KM 107kW
Mogłoby być lepiej... Liczyłem, że motor będzie żwawszy... Jest OK! (Silnik)
~Mundek76
Hatchback 2.0 Duratec 145KM 107kW
Ogólnie auto wspaniałe w swojej klasie. Minus stawiam za (słaby) silnik, ale cała reszta super. Ergonomiczny, przestronny, wygodny i pojemny. Kupuję taki nowy z silnikiem diesla 2.0 163kM automat i napiszę co nieco ;-)
~nestea
Hatchback 2.0 Duratec 145KM 107kW
przecieztnie, moze ze wzgledu na gabaryty, ale warto dokupic czujniki parkowania (Widoczność)
3,3
~Piotrr
Hatchback 2.0 Duratec 145KM 107kW
2 właściciel, auto z pewnym przebiegiem, na gazie 100 tysięcy (-) 1. pompa paliwa robiona już 2 x 2. strzelił przewód paliwowy 3. zapiekające się pierścienie ( dolewki oleju ) 4. brak 6 biegu 5. jazda autostrada do max 150 jak dla mnie 6. miasto spalanie 13 litrów benzyny ( odcinki 5-6 kilometrowe -praca, zakupy) (+) 1. duży, masa miejsca 2. dobrze się prowadzi 3. trasa 8 litrów benzyny
Dziennik kosztów dla Ford Mondeo IV
7,4
9,4
10,5
~Tylko MONDEO !!!
Hatchback 2.0 Duratec 145KM 107kW
Mimo iż tylna szyba jest dosyć mała to i tak to mnie przeszkadza. (Widoczność)