Ocena kierowcy - Ford Mondeo V Liftback

KB, 5 lat temu
Silnik 2.0 TDCi 180KM 132kW
Rok produkcji 2016
Ford Mondeo V Liftback 2.0 TDCi 180KM 132kW 2014-2019 - Oceń swoje auto
Zawieszenie : Cisza we wnętrzu przy jednoczesnym wrażeniu plyniecia nad jezdnią
Wygodne przestronne i bezawaryjne auto. Po 3 latach użytkowania coraz bardziej jestem pod wrażeniem tego Forda. Przez nieco plastikowe bo amerykańskie wnętrze na pierwszy rzut oka wydaje się że ma się do czynienia z autem o klasę niżej. Jednak już po uruchomieniu i krótkiej przejażdce cisza we wnetrzu i komfort resorowania sprawiają że czujesz się jak w aucie luksusowym. Po trzech latach użytkowania zacząłem zastanawiać się czy nie pójść w coś o zwiększonym prześwicie typu 7 osobowy SUV którego nie ma w ofercie marki Ford. I zacząłem przyglądać się autom innych producentów po tej analizie okazuje się, że udogodnienia Forda tj grzana przednia szyba, pamięć ustawienia kolumny kierowniczej czy pewność prowadzenia pomimo bardzo miękkiego zawieszenia nie są dostępne w żadnej innej marce
Cichy i dynamiczny
Automat rozleniwia. Jeżdżę dynamicznie a i tak Nie używam trybu sport. Wystarczy dobrze wyczuć jak pracuje skrzynia.
Zawieszenie z regulowana twardością dla mnie bomba na naszych dziurawych polskich drogach.
Brak problemów
Nie narzekam
Wszystko na swoim miejscu. Najważniejsze przyciski pod ręką. Może ustawienia zawieszenia powinny być jeszcze przyciskiem fizycznym
Grzana przednia szyba to mega wygodne rozwiązanie. Nie wiem jak ja kupie inne auto teraz gdy się do niej przyzwyczaiłem. Kabina nagrzewa się dosyć wolno ale diesel tak poprostu ma. Po rozgrzaniu silnika wszystko działa idealnie.
Przestronne wnętrze. Właściciele
Przy dobrych oponach auto w środku jest bardzo ciche.
Jak na tą kolumbrynę to bardzo niskie
Śmiem twierdzić że w tej dziedzinie nie istnieje konkurencja której można zaufać
Brak
Brak