Ocena kierowcy - Ford Mondeo V Kombi

Bodzio, 9 lat temu
Silnik 2.0 EcoBoost 203KM 149kW
Rok produkcji 2015
Ford Mondeo V Kombi 2.0 EcoBoost 203KM 149kW 2014-2019 - Oceń swoje auto
Inne : Światła LED - niesamowite !
Pełen zachwyt - jak zawsze wsiadając do swojego nowego samochodu. Z wyglądu niesamowity - polowałem na niego od momentu ukazania się pierwszych zdjęć. Teraz podejmując decyzję o kupnie odwiedziłem wszystkie konkurencyjne marki i nie znalazłem nic dla siebie. Mimo to postaram się obiektywnie ocenić samochód.
203 koniki dają radę. Technologia EcoBoost - no cóż - ja jej zaufałem. Wrażenia z jazdy niesamowite, nawet dźwięk mi się podoba. Więcej będę mógł powiedzieć po kilkudziesięciu tyś. km. Mam nadzieję, że się nie zawiodę. Obserwowałem, jak dają sobie radę EcoBoosty 1.6 we flotowych mondkach - tam zdały egzamin, więc pewnie i mój się nie rozsypie :)
To mój pierwszy automat i jestem zachwycony. Jeździ bardzo płynnie, nie jest to wprawdzie PowerShift, ale działa sprawnie i szybko.
Ideał - jeszcze lepiej niż w poprzednim mondku.
Duże auto więc trzeba się przyzwyczaić. To czego nie widać pokazują czujniki z przodu i z tyłu.
Wszystko na miejscu.
Wszystko ok.
Troszkę mniej niż w poprzedniej generacji. Z przodu auto bardziej "otula" kierowcę, ale nie ma wrażenia braku miejsca. Na tylnych siedzeniach miejsca dużo. Bagażnik odczuwalnie mniejszy niż w poprzedniku ale i tak wystarczający.
Duży skok w porównaniu z poprzednią wersją. Cisza i spokój, nie hałasu z zewnątrz auta o silniku nie wspominając.
hmmm... tym razem pełen obaw wybrałem mocną benzynę a nie disla. Niemniej jak na 203 km całkiem nieźle. Średnia z prawie 2 tyś km to 9.5 l/100. Na trasie pokazał ok 8l, a w mieście w dużych korkach ok 12l.
Za tą cenę nie znalazłem nic innego. A poza tym auto jest niesamowite.
Brak danych
Brak danych