Lista ocen Ford Scorpio II Kombi (43) - Wentylacja i ogrzewanie

Na liście zabraknie 22 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Juhas
Kombi 2.5 TD 115KM 85kW
Za słaby nawie na nogi, pozatyk automatyczne, dwustrefowa klimatyzacja sprawuje sie bardzo dobrze. Zima ogrzewanie zaczyna działac już po pierwszych dwóch kilometrach.
~virus.ja85
Kombi 2.0 i 115KM 85kW
co do wentylacji i ogrzewania brak zarzutow.bardzo szybko sie nagrzewa wnetrze nawt podczas najwiekszych mrozow a latem przyjemnie klima chlodzi
~147_gta
Kombi 2.5 TD 115KM 85kW
wentylacja i ogrzewanie dzialaja bez problemu. w mojej wersji wyposazenia znajdziemy podgrzewane przednie fotele, przednia i tylnia szybe oraz klimatyzajce.
~modzian
Kombi 2.0 i 115KM 85kW
Szybko nagrzewające się wnętrze, minus za brak nawiewu na tył. Plus za podgrzewaną szybę i dysze spryskiwaczy.
Kombi 2.0 i 16V 136KM 100kW
najgorsze auto jakie mialem, zeby z popielniczki w zime dmuchalo lodem??? i to jest orginal bez dzwona, zimny niesamowicie
~omeganiol531
Kombi 2.0 i 16V 136KM 100kW
Szybko sie nagrzewa wydajny układ ogrzewania i chłodzenia. Klimatronik troche wolno reaguje. W moim padł moduł klimatyzacji.
~chrza.k
Kombi 2.0 i 16V 136KM 100kW
Ogrzewanie jest dobre a klimatyzacja była dobra. Teraz mam zepsutą sprężarkę a ta z kolei jest droga.
~lizergin
Kombi 2.0 i 115KM 85kW
po kilku minutkach w aucie ciepło lub zimno jak kto chce - klimatronic dwustrefowy to jest to
~grzegorz06@wp.pl
Kombi 2.3 i 16V 147KM 108kW
Rewelacyjne ogrzewanie dmucha ciepłem już po 300m jazdy. Doskonała klima działa bez zarzutu.

Usterki Ford Scorpio II

Ford Scorpio II – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~xXx
Kombi 2.5 TD 115KM 85kW
Odradzam automatyczną klimatyzajcę dwustrefową - za wolno reaguje i nie grzeje jak powinna.
Ford Scorpio II Kombi