Lista ocen Ford Scorpio II (48)

~guuzman
Kombi 2.0 i 115KM 85kW
mówią (ford g**** wort )nie zgadzam się z tym, auto wart pieniążków, a są one niezbyt duże jakie trzeba przeznaczyć na takie auto, polecam wszystkim zainteresowanym.
~irytator@wp.pl
Sedan 2.0 i 115KM 85kW
Auto długie,szerokie,wygodne.Doskonale trzyma się drogi.Komfort jazdy na wysokim poziomie.Samochód ten nadaje sie dla ludzi lubiących przestrzeń i wygodę.Nie nadaje się dla osób,które boją sie dużych aut.Tego typu pojazdami trzeba chcieć i umieć jeździć.
~ckmot@onet.eu
Kombi 2.0 i 115KM 85kW
Moim zdaniem świetny samochód - niezwykle komfortowy, z bardzo bogatym wyposażeniem - stosunkowo ekonomiczny (gdy się go nie depcze) - silnik 2.0i 8V niezwykle trwały - rozrząd na łańcuch. Jest to samochód niezwykle pakowny (mam kombi). Bardzo dobre światła soczewkowe. Ze starości potrafi w Fordach nawalać elektryka - jak się to raz porządnie zrobi - nie będzie problemów.
~Dep
Sedan 2.0 i 115KM 85kW
Silnik nie zawdony. W zime zachowuje się tak jak by jej nie było;-) Do 3tyś obrotów pracyje ekonomicznie - jak limuzyna. gdy dociśniemy gaz powyżej 3tyś obrotów samochód zamienia sie w sportowy wóz. (Silnik)
~virus.ja85
Kombi 2.0 i 115KM 85kW
ogolnie bardzo dobry samochod.wygodny wszystko elektryczne co bardzo wplywa na jego ogolna ocene.wyglad tez niczego sobie ale tylko w wersji kombi bo w sedanach kijowy tyl.naprawde bardzo mi sie podoba
~gobo007@poczta.onet.pl
Sedan 2.0 i 115KM 85kW
Najlepsze auto za ta kase. Za 12tys. zl kupilem Zarejestrowane Scorpio z wtryskiem gazu. Na pokladzie: pelna elektryka: centralny, szyby, lusterka, pamiec z fotelami, elektrycznie przesuwane i podgrzewane fotele, skora, ABS, kontrola trakcji, klimatronic, 2 airbagi.
~ckmot@onet.eu
Kombi 2.0 i 115KM 85kW
Doskonałe auto. Mój egzemplarz bezawaryjny, bez korozji. Super wykończenie, pełna elektryka. Świetne auto! Polecam ten samochód, ale sprawdzony od Niemca a nie z Polski bo polskie są pozajżdżane (może nie wszystkie, ale znacznej większości)
~modzian
Kombi 2.0 i 115KM 85kW
Zawsze chciałem mieć wieloryba no i mam a następnym będzie też wieloryb ale z silnikiem 2,3 lub cosworth:)
~mrozenkiewicz@wp.pl
Kombi 2.0 i 115KM 85kW
Super auto. Szkoda tylko że sprowadziłem go na sprzedaż - telefon do mnie 608 616 461, jakby ktoś był zainteresowany. Auto jest w Warszawie.

Usterki Ford Scorpio II

Ford Scorpio II – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

2,7
~NieKupujcieScorpioII
Sedan 2.0 i 115KM 85kW
Generalnie nikomu nie polecam tego samochodu!!! tylko w nim nasrać i psy wpuścić... Ludzie piszą że jest fajny i się nie psuje bo chcą to dziadostwo sprzedać i reklamę robią ja po roku straciłem na nim 10 tyś!!! Naszczęście już sprzedałem ten szajs, który co tydzień musi stać u mechanika.