Najnowsze oceny Ford seria F

~Chopper
Pick-Up 2.7 Ecoboost 329KM 242kW
Ford seria F XIII
Posiadam forda f 150 z silnikiem 2,7 Ecoboost z 2017 roku. Przed kupnem auta dużo o nim czytałem na amerykańskich forach. Oglądałem testy i czytałem komentarze. Generalnie 90 proc to pozytywne opnie. Głównie interesował mnie silnik, który wkładany jest od 2014 roku. Praktycznie wszystkie się potwierdziły. Piękne brzmienie, duża moc i niesamowite spalanie. Jestem zachwycony autem, a przed wszystkim silnikiem . Na amerykańskich forach jest...
~Marcin
Pick Up 4.6 248KM 182kW
Ford seria F XI
Idealny samochod dla kogos kogo stac na benzyne. Tym samochodem nie zaparkujesz w miescie i nie oszczedzisz na benzynie. Polecam dla wszystkich ktorzy czesta ciagna przyczepy, lub uzywaja paki. Swiatna alternatywa dla europejskich pickupow. Samochod nie do zdarcia, ktory przetrwa wszystko i jest prosty w naprawie. Pali duzo, ale jest stosunkowo duzy wiec musi. Pamietajmy ze jest to auto do pracy a nie dla szpanu.
~Robert
Pick Up 5.4 260KM 191kW
Ford seria F X
jeden z niewielu na naszych drogach pick-upów który jest też prawdziwą terenówką i tz. wołem roboczym
~Tomek
Ford seria F X
fajnie szpan i awaria i wpierdala paliwo jak to porzedni koleś nap.
~Marcin Kryszak
Pick Up 5.4 Turbo 380KM 279kW
Ford seria F X
Najlepszy pick-up wszech czasow. Niedlugo moze zmienie na nowy model, chociaz ten bardzo mi sie podoba. Zwlaszcza kompressor.
~white dude
Pick Up 5.4 Turbo 380KM 279kW
Ford seria F X
Najlepszy Full Size Pick-up, zadnych usterek, tylko olej i benzynka, klocki 2 razy, opony raz, bo tamte sie spalily, Juz mysle o nowym F150
~Karak
Pick-Up 3.5 Ecoboost 370KM 272kW
Ford seria F XIII
Genialne auto dla rodziny.
~Rafal Lukaszewicz
Ford seria F X
Dla kierowcy luksusowo pasarzer przecietnie wkacu to trok (Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów)
~fordmaster
Ford seria F X
za 2000 rok trzeba zaplacic okolo 23-25 tys $ .ocencie sami (Stosunek jakość/cena)
~b bbvc
Ford seria F