Ocena kierowcy - Ford Sierra II Sedan

Silnik 1.6 i 80KM 59kW
Rok produkcji 1991
Ford Sierra II Sedan 1.6 i 80KM 59kW 1989-1993 - Oceń swoje auto
ah caloksztalt nadal jezdzi
Silnik ma przejechane sporo kilometrow, był uzywany jako pierwsze auto w rodzinie najpierw obok fiara 126p, teraz jako drugie obok octawi, silnik - 0 problemow, jedna generalka na zyczenie ( powrot z wakacji, full obciazenie przez gory ) druga z powodu kilometrow, teraz robi ponad 100 km dziennie i jezdzi ( pekniety i zespawany blok ) silnik ok chociaz przydalby sie mocniejszy
Skrzynia ma swoje lata, ma tez swoje kilometry, wszystko dziala
Układ jest zaniedbany- wymaga remontu, mimo to robi kolejne kilometry, wymieniane dwa razy amortyzatory
Mam prawie 190 cm sierra bardzo mi odpowiada widocznosc w sedanie do tylu- rewelacja , lusterka super sprawa bardzo maly czarny punkt, do przod takze wszystko ok
Wszystko w normie, nalezy pamietac ktory to rocznik, ale wszystko na swoim miejscu
Klimy brak w moim modelu, wentylacja dziala ale brak obiegu zamknietego co uwazam za duzy minus, od dluzszego czasu nie grzeje zima tak jak dawniej
Patrzac na kolegow z klasy( megane lub siena) spokojnie na 5
No coz, wiek auta i km w silniku robia swoje, za to wiem czy wszystkie zawory sie domykaja ;p
Auto juz dawno sie zwrocilo, kupno sierry bylo dobra decyzja, spalanie benzyny mniej niz 8 ale auto jest zagazowane i gaz kreci sie kolo 9 litrow przy silniku 1,6 430 000 km zrobionych to wynik przyzwoity tak uwazam ;)
nie pamietam juz ceny ;)
Kluczyk od strony pasazera, linka od licznika, drzwi mi skrzypia, reszta jezdzi, podnozki sie przetarly i trzeba bylo wyrzucic
dwa remonty silnika zuk wjechal mi w tylnie prawe drzwi, eksploatacja NIC WIECEJ

LPG - zużycie paliwa dla silnika 1.6 i 80KM 59kW [l/100km]

8,6