jest OK! silnik ma przebieg 220000 km. bez jakiegokolwiek remontu!!! przyspieszenie super, a z wyprzedzaniem nie ma najmniejszego problemu-elastycznosc doskonała!!!
5,0
Skrzynia biegów
zadnych problemów(kompletnie zadnych) bez problemowo wskakuje biegi!!!!
4,0
Układ jezdny
choc uklad kierowniczy mi szwankuje ale poza tym wspomaganie i trzymanie sie drogi bez problemowe!!!
Komfort
4,0
Widoczność
do przodu i na boki dobrze!!! choc do tylu mam problemy
5,0
Ergonomia
wszsytko OK! kokpit zwrócony ku kierowce co kest dobrym rozwiazaniem!!!
4,0
Wentylacja i ogrzewanie
wentylacja OK!!! mam problemy z ogrzewaniem
5,0
Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów
przestrzen w wnetrzu auta jest po prostu SUPER z przodu 2 osoby nie maja rzadnych problemów a z tylu 2 osoby maja pelen luksus przy 3 osobach tez jest bardzo wygodnie i nie zgadzam sie z opiniami na temt aut ktore maja tylni naped ze to ogranicza miejsce w sierze tego nie zjawiska po prostu nie ma!!!!!!!
4,0
Wyciszenie
dobre przy wiekszych predkosciach jest w miare cicho jedynie przy przyspieszaniu moglo by byc troche ciszej
Ekonomiczność
5,0
Łatwość utrzymania (pod względem kosztów)
a co do tego dzialu to jest na 5+ spalanie bardzo zadowljace miasto 8.5-12 na trasie 10 przy predkosci<180 kmh> ceny czesci i musze przyznac ze ceny nie sa wysokie
5,0
Stosunek jakość/cena
za te pieniadze takie auto!!!!!!!!!!!!!!!!! zeby tylko wiekszosc aut miala taki stosunek ceny do jakosci
Niezawodność
4,0
Bezawaryjność (drobiazgi)
z drobiazgami nie ma problemow oprocz tego ze caly czas cos mi wali z tylu auta??????!!!!!!
5,0
Bezawaryjność (poważne usterki)
praktycznie zadnych powaznych usterk w winy samego auta