Ocena kierowcy - Ford Sierra II Sedan

schwyntzu, 18 lat temu
Silnik 2.0 i 16V 116KM 85kW
Rok produkcji 1989
Ford Sierra II Sedan 2.0 i 16V 116KM 85kW 1987-1993 - Oceń swoje auto
Nie jestem zadowolony z tego samochodu. Wcześniej jeździłem VW Golfem, kupiłem sierrę bo chciałem coś większego... Była to najgorsza decyzja w moim życiu. Auto bardzo awaryjne, nie można mu zaufać.. Nie polecam, lepiej kupić poloneza :P
2.0 DOHC na dwóch wałkach. Jedyna rzecz, która cieszy w tym samochodzie. Bardzo elastyczy, świetne przyśpieszenie i duża moc. Ładnie się wkręca już od samego dołu, nie trzeba go trzymać na wysokich obrotach, aby zachować dynamikę.
Nie można nic złego na nią powiedzieć, ale nie ma się też czym zachwycać.
Zawieszenie miekkie, komfortowe. Drogi trzyma się przeciętnie. Bardzo wygodny w trasy, ale ma skłonność do silnego przechylania na łukach i bujania.
ok
Jak na te lata nie ma się do czego przyczepić, deska podobnie jak w bmw, wyprofilowana pod kierowcę.
Przeciętnie.
Pod względem przestrzeni autko jest bardzo wygodne, zarówno z tyłu jak i z przodu.
tak sobie.. słychać silnik.
12 litrów benzyny w mieście w zimie. Przy tej mocy to dobry wynik. Ceny części średnie.
Jest tani, bo jest drogi w utrzymaniu (ciągłe naprawy)
Cały czas "coś".
Najgorsza strona mojego samochodu.. Po zakupie zepsół się w ciągu 24h. W ciągu pierwszego tygodnia jego posiadania, wydałem 2000,- i to po znajomości bo był w warsztacie brata. Robiłem zawieszenie, elektrykę, silnik i jeszcze końca nie widać.. dlatego go sprzedaję...

LPG - zużycie paliwa dla silnika 2.0 i 16V 116KM 85kW [l/100km]

11,3