Ocena kierowcy - Ford Thunderbird X

Silnik 4.6 i V8 208KM 153kW
Rok produkcji 1994
Ford Thunderbird X 4.6 i V8 208KM 153kW 1991-1997 - Oceń swoje auto
Silnik : ciąg
To auto ma dusze... Dzwiek pieca, ciąg...
Takiego ciągu ze świecą szukać... ale co v8 to v8... a ta kontrola trakcji to bajka - piszczy jak opentany
Wszystko pieknie tylko czasem slizga sie sprzego... i to przy wyprzedzaniu... Ale naprawiono i smiaga jak ta lala :D
Hmmm Jak w amerykanach - pelna izolacja od jezdni... To komfortowa limuzynka a silnik jest dla draki ;) jezdzilem wczesnije alfa 156 2.0 i ten samochod ma zawieszenie dla emerytow - mieciutkie jak pupa niemowlaka
Tyłu nie widać a przodu zagadka, lusterka male... Trzeba sie po prostu przywyczaic i poznac gabaryty.
Z mojego fotela w domu mam gorsze dojscie do wszystkiego chocbym sie nie wiem jak poustawial. Regulacja fotela miodzio
Wszystko pieknie tylko do pasji doprowadzaja mnie farenhajty... jesli ktos wie jak to zmienic... (wersja eu i licznik w km...)
Salonka
dziadek glosniej chrapie
No to tak... pelzanie w miescie - 13l, trasa udalo sie zajsc ponizej 10... A tak to miasto 15-16 trasa 12-13
Za te pieniądze nie ma takiej rakiety
gadzety mi sie nie psuly...
na samym początku padla skrzynia... potem pierdoly w stylu kable itp... a miesiac temu puscila uszczelka... koszty - hmmm skrzynia 4tys uszczela to samo - wszystko nowki. Generalnie naprawa to nie problem jesli sie ma sprawdzonego mechanika ktory sie zna na tym co robi... Generalnie w obcych serwisach (europejskich i japonskich marek) nie chca nawet zagladac... Tylko przy takim przebiegu nie ma sie co dziwic... wczesniejszy wlasciciel nie bawil sie w naprawy bo nie bylo co... W kazdym razie ani razu nie bylo numeru ze nie jedzie :)

Pb - zużycie paliwa dla silnika 4.6 i V8 208KM 153kW [l/100km]

12,5