Oceny Ford Tourneo Connect I

Liczba ocen

Najnowsze oceny Ford Tourneo Connect I

~PW
LWB 1.8 Duratorq TDCi 110KM 81kW
Ocena na 4.5 Mało pali, duża paka i ładowność , zmieścisz 5-osobową rodzinę, klamoty na wakacje, psa razem z budą i w promocji dla żony wpakujesz jeszcze pralkę niech się nie nudzi na wczasach :-) Cena części śmiesznie niska, wszystko dostępne. Jedyne co mnie wpieniało to egr, ale jest sterowany elektronicznie i wystarczy go wyłączyć wypinając wtyczkę kilka sekund roboty i auto 1-klasa, a wręcz nudne ze swoją bezawaryjnością i...
4,1
~SZT
LWB 1.8 Duratorq TDCi 90KM 66kW
Jestem zadowolony samochód jakiego potrzebowałem. W środku daje poczucie bezpieczeństwa , siedzimy wysoko, dobra widoczność zarówno do przodu jak i do tyłu w lusterkach.
~luc
LWB 1.8 Duratorq TDCi 90KM 66kW
Przy prędkości ponad 100km/h brzęczenie przedniej szyby, poza tym dość głośno przy większych prędkościach. (Wyciszenie)
~koniec
LWB 1.8 Duratorq TDCi 90KM 66kW
Jak na tą moc i masę zbiera się całkiem przyzwoicie. Nawet gdy obciążenie przekracza dmc jest lepiej niż dobrze. Trochę hałasuje przy niższych obrotach, ale można się przyzwyczaić. (Silnik)
3,1
~Polaris
LWB 1.8 Duratorq TDCi 90KM 66kW
Jak na 90 koni to dosyć elastyczny ale trochę za dużo pali. (Silnik)
~ala
LWB 1.8 Duratorq TDCi 90KM 66kW
mam wersję osobową podwyższaną,wygodne fotele,dużo miejsca.Tylne fotele szybko się demontuje i zakłada (Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów)
2,9
LWB 1.8 Duratorq TDCi 90KM 66kW
Bardzo głośna praca w niektórych zakresach temperatur i nie ma znaczenia czy silnik ciepły czy zimny. (Silnik)
3,2
~Piotrek WLKP