Ocena kierowcy - Ford Tourneo Courier I Mikrovan Facelifting

Michal, 5 lat temu
Silnik 1.0 EcoBoost 100KM 74kW
Rok produkcji 2018
Ford Tourneo Courier I Mikrovan Facelifting 1.0 EcoBoost 100KM 74kW 2018-2023 - Oceń swoje auto
Silnik : Elastyczny i cichy.
Znakomite auto do miasta. Stosunek oferowanej przestrzeni do ceny - rewelacyjny. Rewelacyjna widoczność we wszystkich kierunkach, lusterka boczne olbrzymie. Przednia szyba i podszybie sprawia wrażenie siedzenia w większym aucie. Prowadzi się świetnie i zachęca do spokojnej jazdy. Bardzo odpowiada mi wygoda, ergonomia i wysoka pozycja za kierownicą. Rodzina mieści się bez problemu. Bagażnik ustawny, pojemny, chociaż musiałem przestawić się na piętrowe układanie bagażu. Test na przewóz choinki też zdany bez problemu. Po złożeniu tylnych siedzeń można spokojnie przewieźć kozę. Samochód idealny za uczciwą cenę.
Łatwo wchodzi na obroty, przy dynamicznej jeździe pali dużo, elastyczny na każdym biegu. Mógłby być nieco mocniejszy. W mieście i do 100 km/h cichutki.
6 biegowa, działa idealnie. Biegi wchodzą delikatnie bez użycia siły.
Bez uwag, twardszy niż Fiesta czy Mondeo. Na dużych wybojach lekko buja. Ogólnie jest bardzo sztywno ale mi to odpowiada.
Bez uwag, na zaczepie maski lakier obdarty. Zapewne do korekty na pierwszym przeglądzie.
Rewelacyjna i to w każdym kierunku. Prawdziwe akwarium poza środkowym słupkiem. Po cofnięciu fotela maksymalnie do tyłu, trzeba lekko się pochylić. Przednia szyba i podszybie ogromne.
Idealnie. Schowek pod fotelem pasażera, półka na górze, wszędzie łatwo sięgnąć. Podłokietnik regulowany. Radio z Sync 3 ma wszystko czego potrzebuję, łącznie z mapami Google (po podpięciu telefonu kablem).
Bardzo dobra. Auto ma dodatkową nagrzewnicę elektryczną w mojej wersji. Ciepło robi się właściwe natychmiast. Podgrzewane fotele bardzo przyjemne. Szyba przednia podgrzewana - zapomniałem co to skrobaczka.
Nie do wiary, że aż tak wielka. Z przodu jedynie środkowa konsola jest zbyt szeroka. Po odsunięciu foteli maksymalnie do tyłu dorosła osoba w drugim rzędzie siedzeń nadal siedzi wygodnie. Przesiadka z większego auta bezbolesna.
W mieście cichutko. Na biegu jałowym nie da się poznać, że silnik pracuje. Ogólnie bardzo dobrze.
Powinno być tanio.
Za cenę Fiesty dostajesz auto prawdziwie rodzinne. Do tego wygodnie i w miarę oszczędne. Najlepszy z możliwych wyborów.
Brak.
Auto nowe - brak.