Dodaj swoją ocenę

Najnowsze oceny Ford Tourneo Custom

~Tomasz Fjord
L1 2.2 TDCi 155KM 114kW
Ford Tourneo Custom I
Całkiem fajne auto, choć nie byłem przekonany do tej marki, znacznie lepiej wypada jeśli chodzi o jakość wykonania w stosunku do Renault Master z 2014 roku. Dużo bajerów, bo wersja Limited z bajerami i wodotryskami. To jest wersja Transit Custom. Nawigacja nie bardzo, niby mapy tomtom ale carminat jest o niebo lub dwa lepszy, niewiele można z tym zrobić.
~Marcin
Ford Tourneo Custom I
Polecam bardzo fajny busik , dobre osiągi i pojemne wnętrze
~clem
Ford Tourneo Custom I
Bardzo fajnie się nim jeździ, silnik 125KM w porównaniu do Vivaro 101KM to rewelacji nie ma. Auto kupiłem jako już 2letnie i służyło w salonie jako auto pod wynajem. Trochę wydaje mi się ze każdy mu wstawiał ile fabryka dała.
~Kierowca
L2 2.2 TDCi 155KM 114kW
Ford Tourneo Custom I
Auto ladne,jednak jakosc wykonczenia przecietna,skrzypiace prawe drzwi,slaby fotel kierowcy
~Przemek
L1 2.2 TDCi 125KM 92kW
Ford Tourneo Custom I
Posiadam od nowości furgon 3-osobowy. Używam go jako auto osobowe i do przewożenia lekkich ładunków w firmie.
~skandal
L1 2.2 TDCi 125KM 92kW
Ford Tourneo Custom I
Gdybym mial kupic to auto jeszcze raz to zdecydowanie ze 155 konnym silnikiem.
~dumi
Ford Tourneo Custom I
w porównaniu do teoretycznie słabszego vivaro mniejsza dynamika (Silnik)
~Adam
L1 2.2 TDCi 155KM 114kW
~Szczechowiak Łukasz
Ford Tourneo Custom I
Mogło by być więcej miejsca, ale to bolączka wszystkich dostawczaków (Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów)
Ford Tourneo Custom
Aktualnie przeglądasz Ford Tourneo Custom