Ocena kierowcy - Ford Transit Connect II VAN

Markos, 4 lata temu
Silnik 1.5 TDCi 120KM 88kW
Rok produkcji 2019
Ford Transit Connect II VAN 1.5 TDCi 120KM 88kW 2014-2020 - Oceń swoje auto
Auto warte ceny i tyle. Wcześniej miałem partnera i berlingo ale to taczki ( chociaż trzeba przyznać że grubo ponad 300 tyś klepneły - berlingo ma 450k teraz i jeszcze daje radę - ale to inna jazda niż conectem.od 2013 ford connet z silnikiem 1,6. Poza tym szczerze polecam - mała uwaga wolałbym takiego 2,0 i 163 kM jak w mondeo
Trochę mały silnik ale daje radę w końcu 120 KM - brakuje na początku do puki turbina nie dołączy - zresztą to drugi w 2013 kupiłem pierwszego teraz drugi czyli pierwszy się sprawdził
Automat dsg - auto ma 8 leveli - daje radę
Wół roboczy -padły we wcześniejszej wersji z 2013 r. tylko odboje na belce tylnej
Może tylko zawiasy z tyłu bym poprawił bo ciężko czasami chodzą ale wiadomo WD40 i jest ok
nie mam zastrzeżeń
Kwestia przyzwyczajenia - wcześniej po 330 tys na Berlingo i Partnerze ale tam o ergonomii nie ma co mówić
pośrednie auto między partnerem/ berlingo a caddy - naprawdę dobry wybór
Dodane przy zabudowie panele boczne oraz wyklejona przegroda welurem i jest jak w osobówce
6,8 średnie zużycie przy załadowanym aucie i przegląd co 30tyś dobra rzecz, w nowym z 2019 silnik jeszcze mniejszy bo 1,5 ale z racji że automat to przegląd co 20 tyś i 0.8 ltr ON więcej - do zaakceptowania za wygodę i komfort jazdy
Jak dla jednoosobowej firmy - Najlepszy w korpo może być różnie - pewnie francuzy wygrają. Ale co tam - nie każda morda pasuje do FORDA
Częsta wymiana Aku bo zawsze światełka się palą przy otwartych drzwiach na postoju.
Brak

On - zużycie paliwa dla silnika 1.5 TDCi 120KM 88kW [l/100km]