Lista ocen Ford Transit Courier Van 1.5 Duratorq TDCi 75KM 55kW 2014-2018 (6) - Całokształt

~RobertB78
Van 1.5 Duratorq TDCi 75KM 55kW
Auto flotowe, niestety muszę nim jeździć. Do użytku osobistego i firmowego odradzam. Przede wszystkim bardzo awaryjne auto. Silnik padł po przejechaniu 160 tys km. Notorycznie poważne awarie, duże spalanie, samochód również bardzo niewygodny i niefunkcjonalny.
~AntKrK
Van 1.5 Duratorq TDCi 75KM 55kW
Jeżeli ktoś myśli o zakupie tego samochodu to odradzam. Nie ma co się rozpisywać dosłownie wszytko w tym aucie to koszmar. Funkcjonalnie do użytku jest bardzo słabe. Mechanicznie jest jeszcze gorzej, cały cs awarie i do dosłownie wszystkiego, większość dość poważna.
~robert
Van 1.5 Duratorq TDCi 75KM 55kW
Silnik diesla 75 KM ale z 6 stopniową skrzynią biegów. Teraz to standard ale nie mogłem wybrać opcji tutaj, jest tylko 5 stopniowa. Bardzo ekonomiczny, cena porównywalna do Dacia Dokker a niewątpliwie przewyższa ten samochód. Polecam
~Szymon
Van 1.5 Duratorq TDCi 75KM 55kW
Na szczęście w moim przypadku ten samochód to historia, ale niestety popłynąłem na nim finansowo. Był to chyba najgorszy samochód jakim jeździłem. Bardzo źle się prowadzi, słaby i awaryjny silnik, samochód ogólnie niewygodny.
~AgartB
Van 1.5 Duratorq TDCi 75KM 55kW
Wygodne auto dla niewielkiej firmy - taki wół roboczy. Zaskakująco wygodna kabina - przestrzeń ładunkowa akceptowalna.
~Brodsky
Van 1.5 Duratorq TDCi 75KM 55kW
Auto przestronne, wygodne, komfortowe. Fajnid przygotowane na weekendowe eskapady. Pojemny i bezpieczny co jest podstawą.
Ford Transit Courier Van