Ocena kierowcy - Ford Transit V

Marcinek, 14 lat temu
Silnik 2.0 TD 100KM 74kW
Rok produkcji 2003
Ford Transit V 2.0 TD 100KM 74kW 2000-2006 - Oceń swoje auto
Silnik : Bardzo małe spalanie.Dość szybki jak na samochód dostawczy.Teoretycznie bezawaryjny:)Jak dbasz tak masz.Tanie części.Polecam ale tylko 2.0 TDCI z napędem na przód.
Przeniesienie napędu : Wymiana łożysk
Według mojej oceny najleprzy samochód dostawczy jaki jeżdzi(Poza starymi mercedesami 410)Przy dużych mrozach pali na dotyk.Rewelacyjnie sie prowadzi.Małe spalanie,wygodny.Jedyna żecz która by sie w nim przydała to klima,gdyż auto ma ciemny kolor.Niestety jej nie ma;(Latem troche ciepło ale zawsze można łokciem za szybą sie pochwalić
Rewelacyjny silnik 2.0TDCI
Biegi bez problemów,kwestia przyzwyczajenia
Jak na samochód dostawczy bardzo zwinny,potrafie nim prawie wszedzie sie obrucic.Trzyma sie drogi.Jego plusem jest przedni napęd
kto prowadzil ten wie.rewelacja
hmm..
Zimą sauna.jak to w fordzie.Chyba każdym
Jak by nie było to nie limuzyna.Ale nie jedna osobówka może pozazdrościć.
Jak na diesla to naprawde dobre.
Przy mojej w miare normalnej jeżdzie spala 7l on na 100km.Jak go troszku przeładuje max 9l.Części w miare,nie są tak drogie jak do innych dostawczaków.Jedna rada nie oszczędzajcie na łożyskach.Czasami warto dołożyć i mieć spokój.
Zakupiłem auto które miało prawie 3 lata w stanie bardzo dobrym z małym przebiegiem bo 72000.Cena dość wygórowana ale warta tego samochodu.Na dzień dzisiejszy zrobiłem nim ponad 280tyś km.Fordzik dalej żwawo śmiga.Jezdziłem boxerem,sprinterem,vito i powiem krutko...porażka.Jednak ford jest dużo wort.
Szczotki w rozruszniku,łożyska kół przednich,
Pompa wody(własna głupota)Przegóby(niestety zamiennik za 170 zł długo nie pochodzi,około 3msc.Auto dziennie pokonywało 540 km)

On - zużycie paliwa dla silnika 2.0 TD 100KM 74kW [l/100km]

7,6