Lista ocen Ford Transit V 2.0 TD 100KM 74kW 2000-2006 (21) - Ergonomia

Na liście zabraknie 35 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Visual
Furgon 2.0 TD 100KM 74kW
Ergonomia jak w autobusie, a najfajniejsza jest SYGNALIZACJA WłąCZONYCH śWIATEł - CO ZA DEBIL WYMYśLIł żE SYGNALIZUJE ONA WłąCZENIE NAWET GDY PRACUJE SILNIK!!!! WYOBRAźCIE SOBIE TERAZ BUSA KTóRY WOZI LUDZI JEDZIE 5 MINUT I ZATRZYMUJE SIę NA 3 MINUTY I ZABIERA LUDZI A CZAS TEN UPRZYJEMNIA MU GłOśNE PIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII Z DESKI ROZDZIELCZEJ. SERWIS MóWI żE TO JEST NORMALNE I KIEROWCA POWINIEN SOBIE ZATYCZKI DO USZU WłOżYć,
~Mistrz kierownicy
Furgon 2.0 TD 100KM 74kW
Nie ma tragedii jak dla mnie, denerwuje mnie centralny zamek (zamykanie i otwieranie drzwi bocznych i tylnych - a w zasadzie samo otwieranie - tylko z kluczyka a boczne tylko od wewnątrz) Bezsensowna jest dźwinia zmiany biegów - jak w autobusie za komuny wystaje kawał brzydkiego drąga z podłogi.
~Gdańszczanin
Furgon 2.0 TD 100KM 74kW
Wszystko pod ręką. Dużo schowków. Wnętrze jest funkcjonalne. Tablica rozdzielcza ma duże czytelne wskaźniki podświetlone w zielonym relaksującym kolorze. Minusy to montowanie/demontowanie foteli drugiego rzędu - bardzo malo miejsca wspornikami, żeby włożyć klucz i dokręcić śroby do podłogi.
~Adam
Furgon 2.0 TD 100KM 74kW
Jestem wysoki (182 cm) i siedzenie na najniższym poziomie, a i tak kierownica jest za blisko nóg.Jak siedzę wyprostowany to odległość najdalej oddalonej części kierownicy jest na styk.Jak się wygodniej oprę to nie "starcza " rąk.Brakuje regulacji położenia kierownicy.
~hektor
Furgon 2.0 TD 100KM 74kW
Wszystko pod ręką ale dla pasażera ciut za ciasno na nogi no i ten długaśki lewarek biegów...do bani sterowanie wycieraczkami i spryskiwaczem szyb...
~Miro.
Furgon 2.0 TD 100KM 74kW
Jedyne do czego mam zastrzezenie to brak podswietlenia wlacznika swiatel awaryjnych.Pozatym wszystko pod reka.
~huzit
Furgon 2.0 TD 100KM 74kW
spryskiwacz i wycieraczki-zabić gościa który to projektował,cały płyn z szyby idzie na prawe lusterko
~Leszek
Furgon 2.0 TD 100KM 74kW
Oprócz lewarka zmiany biegów dość dobra, tylko kierownica jest zbyt mała (jej rozmiar) jak na auto dostawcze
~MS
Furgon 2.0 TD 100KM 74kW
na początku troszke się szuka, mogłobyć bardziej intuicyjnie
~tomek
Furgon 2.0 TD 100KM 74kW
no coz, uwazam ze deska ma za duzo plastikow i przez to malo miejsca na nogi