Lista ocen Ford Transit V 2.0 TD 100KM 74kW 2000-2006 (38) - Silnik

Na liście zabraknie 18 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Użytkownik niezadowolony
Furgon 2.0 TD 100KM 74kW
Więc tak mam wam do powiedzenia na temat tego autka.; Na samym początku szok pod kazdym względem, powiem tylko że jak go kupowałem w grudniu 2002 to w Polsce nie były jeszcze dostępne silniki tdci 2000. Zanim go dostałem musiałem czekać trzy miesiące ale nie w tym rzecz. Autko chodziło normalnie do przebiegu 115 000 km. A potem to się zaczęło problemy z klimą przy 130 000 km padły wtryskiwacze koszt około 10 000 zł . Także moje skromne...
~Mistrz kierownicy
Furgon 2.0 TD 100KM 74kW
Jeśli chodzi o elastyczność i przyśpieszenia / ekonomikę to rewelacja według mnie natomiast niezawodność.... Im dłużej jeżdżę nim to jest gorzej... Zaraz po przejechaniu kilku km jak temperatura dochodzi do ok 60 st. zacina sie turbina albo coś innego bo nie przyspiesza tylko stawia chmurę dymu i szarpie, jak sie odblokuje to potem ok.
~Gdańszczanin
Furgon 2.0 TD 100KM 74kW
Silnik wydaje sie byc cichszy niz w mondeo tdci (130KM) 2004. Nie odmawia współpracy w całym zkresie obrotów od ok 1500 - 4500. Na zewnątrz klekot jest miękki i stłumiony - cichy jak w aucie osobowym, nie wspominając o dostawczym. Pozwala na osiągnięcie na autostradzie prędkości 170 km/h. Dobrze znosi obciążenie.
~dampsik@poczta.onet.pl
Furgon 2.0 TD 100KM 74kW
4 za spalanie i póki co niezawodnośc 3 za troche niska moc- przy zaladowanym ciezko sie rusza poki turbina nie zaskoczy. klima strasznie obciaza silnik. za to na pusto rakieta.
~konrad
Furgon 2.0 TD 100KM 74kW
mam transita krótki niski o mocy 100 koni, rakieta na kołach, mało który osobowy ma szanse na starcie, a prędkość maks. 175. świtna bryka jak na dostawczaka.mam wersjre 9 osobową
~Adam
Furgon 2.0 TD 100KM 74kW
Troszkę brakuje mu elastyczności na dole obrotów pod obciążeniem, ale minimalnie-nie traktuję tego jako wadę ale jednocześnie nie daję maksymalnej ilości gwiazdek.
~tomek
Furgon 2.0 TD 100KM 74kW
Silnik oparty jest na starej dobrej pompie Boscha, calkowicie odpornej na nasze paliwo. Zero problemow przez caly okres, nie liczac zapieczonych swiec zarowych
~dampsik@poczta.onet.pl
Furgon 2.0 TD 100KM 74kW
moze troche głosny ale nie przysparza problemów- tylko wymiana filtrów i oleju. troche slaby przy duzym ladunku
~Emilia
Furgon 2.0 TD 100KM 74kW
Nie to, że mam coś do silnika, ale mógłby nie psuć się w ogóle. Trzy razy wymieniałam rozrusznik.
~Emilia