Lista ocen Ford Transit VI Van LWB (4) - Ergonomia

~Stachu
Van LWB 2.4 Duratorq TDCi 140KM 103kW
Jedyne co mi w tej kwestii przeszkadza to dość daleko odsunięte pokrętła regulacji nawiewów. Trzeba się nieco wychylić by przełączyć na inne ustawienie. Dodatkowo denerwuje mnie, że zawsze przy ustaieniu nawiewu na szybę włącza się klima i trzeba cofnąć pokrętło o jedno oczko by się nie włączała. Z jednej strony praktyczne rozwiązanie, ale mnie denerwuje ;) A i właśnie! Brakuje mi porządnego uchwytu na kubek, z którego ten nie wypadnie.
~smok_waw
Van LWB 2.4 Duratorq TDCi 140KM 103kW
Wersja Trend - nie ma się do czego przyczepić poza jednym wyjątkiem: brak lampki ostrzegawczej o zaciągniętym ręcznym (z tego co słyszałem, w nowszych modelach taka lampka już jest). Fotele wygodne nawet do długiej jazdy, możliwość znalezienia komfortowej pozycji nawet przez osoby o wzroście ok. 185 cm.
~KO33
Van LWB 2.2 Duratorq TDCi 115KM 85kW
Fotele z za krótkim siedziskiem, dla mnie podłoga zdbyt nisko polozona. Przeszkadza nadkole kola, w wiekszosci dostawczakow nie ma tego problemu. auto przypomina troche niskopodłogowy autobus, jezeli ktos duzo wsiada i wysiada to moze i jest dobre. Duzy plus za schowki, jest ich sporo.
~Mr Kura
Van LWB 2.2 Duratorq TDCi 140KM 103kW