Ocena kierowcy - Ford Windstar II

Szaman, 17 lat temu
Silnik 3.8 V6 210KM 154kW
Rok produkcji 2003
Ford Windstar II 3.8 V6 210KM 154kW 2000-2003 - Oceń swoje auto
jak na ten typ samochodu uważam, że trudno go porównać z innymi, trzeba przyzwyczaić się do gabarytów i już Na razie jestem bardzo zadowolony i jeśli pójdzie tak dalej to nieprędko się z niego przesiądę
nie słychać pracy silnika w momencie wciśnięcia pedału gazu jest moment wahania ale tylko po to by samochód dał niezłego kopa ku zdziwieniu innych kierowców
Windstara mam od 3 miesięcy, wiele słyszałem niepokojących sygnałów o skrzyniach od innych użytkowników, ja na razie chwalę lekkość i płynność zmiany biegów i staram się nie myśleć czy coś się zepsuje czy nie
jak na ten samochodzik to całkiem całkiem, zgadzam się z którąś opinią o nieprzyjemnych wrażeniach-odgłosach w czasie deszczu
wszystko widać,
wszystko pod ręką, jedynie kierowca nie może oglądać filmów w czasie jazdy
nic nie paruje, klima wydajna,
bardzo dużo miejsca, to był główny powód zakupu, pakuję żonę, córkę, wózek bez składania psa i bagaże bez zastanawiania się z czego zrezygnować. Brak schowków w przestrzeni bagażowej np na trójkąt
świetne, przy tej przestrzeni wydawało by się, że powinno wszystko buczeć, huczeć nic z tych rzeczy naprawdę przyjemnie
jestem mile zaskoczony, jak na taki silnik i wagę windstara oraz przerażające opowieści innych to jest całkiem dobrze (5000 km średnio 14,5/100) niektórzy zakładają gaz ja do nich nie nalęzę
bez porównia z innymi ofertami w tym segmencie rynku
mam krotki czas użytkowania ale przebieg jak na 2 miesiące calkiem niezły 5 tys km Jest OK
j/w

Pb - zużycie paliwa dla silnika 3.8 V6 210KM 154kW [l/100km]