Oceny Ford Windstar II

Oceny Ford Windstar II – wybierz silnik

Najnowsze oceny Ford Windstar II

~Adcki
Minivan 3.8 V6 203KM 149kW
Należy się dobre 4+ Gdyby nie temat ekonomiczności (no i może zabezpieczenia antykorozyjnego które pozostawia wiele do życzenia) to było by to idealne rodzinne, przestronne i komfortowe auto. ja jestem ze swojego Winniego zadowolony.
~seta96@wp.pl
Minivan 3.8 V6 203KM 149kW
Jak się ma dużą rodzinę, albo mały biznes, to idealny wóz,który jest jednocześnie osobówką,busem i dostawczakiem. A komfortem i wyposażeniem bije na głowę wszystkie inne auta. Windstar II jest rzadko spotykanym wozem na drogach, co wyróżnia go z tłumu. Jak się nie planuje go kupić, to lepiej nie wsiadać do niego, gdyż można się w nim zakochać od pierwszego odpalenia.
~zbigpol@onet.eu
Minivan 3.0 V6 148KM 109kW
Nikt nie jest doskonały wiec i ten Ford też. Ale na pewno cenowo nie ma porównania do Voyagera z a którego musiałbym zapłacić 100% drożej.. Sam go sprowadziłem w tym roku z salonu forda w berlinie i kosztował mnie z opłatami na gotowo 15 tys. zł rok 2000,serwisowany ,super stan przebieg 101 tys ,miał.Naprawdę mogę polecić !
~Szaman
Minivan 3.8 V6 210KM 154kW
jak na ten typ samochodu uważam, że trudno go porównać z innymi, trzeba przyzwyczaić się do gabarytów i już Na razie jestem bardzo zadowolony i jeśli pójdzie tak dalej to nieprędko się z niego przesiądę
~Albert_All
Minivan 3.8 V6 210KM 154kW
auto jest duże, wygodne i dobrze wyposażone. W mojej ocenie wypada lepiej niż konkurencja z Chryslera czy europejskich konkurentów. Polecam każdemu, kto ceni sobie komfort i dobre osiągi
~Krzysztof z krakowa
Minivan 3.0 V6 148KM 109kW
Gdyby miał tylko więcej mocy pod maską był by idealny
~krzysiek
Minivan 3.8 V6 203KM 149kW
jezdze windstarem od pieciu lat ,jak narazie jest super.nie kupil bym nigdy z roku 1995 czy 1996 ,za duzo problemow
~izabelap@aol.com
Minivan 3.8 V6 203KM 149kW
Wersja SE posiada system audio video i pojwdyncze siedzienia. Slabym punktem samochodu jest brak schowkow.
~Paweł łuczak
Minivan 3.0 V6 148KM 109kW
to już drugi mój windstar, ze skrzynią nie miałem nigdy problemu, zmieniam regularnie olej i filter jeżdżę (Skrzynia biegów)
4,1
~gblocki