Ocena kierowcy - FSO 1500 Sedan

Marcin, 16 lat temu
Rok produkcji 1989
Okres użytkowania: ponad 6 lat
FSO 1500 Sedan 1.5 75KM 55kW 1983-1991 - Oceń swoje auto
Karoseria : przega walczyć z rudą
jest to samochód dla pasjonatów ma swój charakter porostu lubię od czasu do czasu podłubać sobie w nim a on mi za to odwdzięcza nienaganną jazdą jeżdżę nim sporadycznie i czerpie z tego satysfakcje może i nie ma osiągów ferrari ale renault 5 z silnikiem 1.4 dogoniłem i golfem 1,3 też sobie radzi chodź trzeba nim umieć jeździć :) to przecież napęd na tył :) zimą sama frajda :) nie kupił bym takiego drugi raz bo mój jest wyjątkowy a do pracy dojeżdżam czym innym tego mam dla frajdy i satysfakcji że jażdże prawie zabytkiem
fajny silnik chodź trochę przestarzały ja posiadam wersie ME czyli silnik poloneza 1.5 z paskiem rozrządu tak zwany wzmocniony całe 82 KM
niestety tylko 4 biegi posada do przodu ale jak się scigać to tylko na 4 :)
no z tym jest trochę słabo no ale cóż można się przyzwyczaić i słuchać w trasie tego przyjemnego mruczenia :)
nie jest to samochód stworzony do ekonomicznej jazdy tak średnio 7-9 litrów chodź na długiej trasie po remoncie silnika wyszło mi 6.5
jakoś jaka jest każdy widzi :)
no to jest auto o które trzeba dbać jeśli wychodzisz z założenia żę lejesz benzynę i jedziesz to nie jest auto dla ciebie
no wiadomo że coś się zepsuje ale od takiego sprzętu co wymagać więcej aj tylko robiłem remont silnika po jakieś 130000 panewki i pierścienie. No i nigdy nie staną mi w szczerym polu

Pb - zużycie paliwa dla silnika 1.5 75KM 55kW [l/100km]

FSO 1500 Sedan