Oceny FSO Matiz 0.8 52KM 38kW 2004-2008

Najnowsze oceny FSO Matiz 0.8 52KM 38kW 2004-2008

3,5
~bigman
Hatchback 5d 0.8 52KM 38kW
Matiza kupiłem nowego z salonu. Był to zakup w pełni przemyślany. Moja ocena ma pokazać wszystkie wady tego samochodu. Jego zakup trzeba przemyśleć. Jest to auto miejskie. Proszę się nie zwieść ocenom, że na trasie jest ok. Nie jest! Samochód ma za słaby silnik, złe hamulce, niski poziom bezpieczeństwa, dużo pali, złe zawieszenie. Ale za to jest w miarę duży w środku i tani w kupnie i eksploatacji, niezawodny. Dobry dla dwóch osób. I tak go...
~a47k
Hatchback 5d 0.8 52KM 38kW
Auto dobrze skrojone dla miejskiego użytkownika. Niedrogie w eksploatacji, odporne na miejskie krawężniki, w drodze do sklepu pomieści 4 dorosłe osoby(bez szaleństw oczywiście). W porównaniu do innych współczesnych (nowszych) konstrukcji o wiele tańszy w zakupie. Można znaleźć egzemplarze w b.dobrym stanie technicznym, bogatszym wyposażeniem, udokumentowaną historią. Testy bezpieczeństwa również nie są żadną tragedią.
~Ryś
~ANGA47
Hatchback 5d 0.8 52KM 38kW
Cena niewielka w stosunku do innych używanych( wybór Merc.A- klasa, VW Polo, Golf), a jazda całkiem przyjemna. (Stosunek jakość/cena)
3,7
~Staszek
Hatchback 5d 0.8 52KM 38kW
Jeżdżę od 9 lat i nie zepsuł się.Panę raz złapałem. Po obtarciu drzwi wymieniłam na nowe bo przecież mam ubezpieczenie i co... zrobiłem błąd bo właśnie tam jest korozja . (Bezawaryjność (poważne usterki))
~Michał
Hatchback 5d 0.8 52KM 38kW
Elastyczność słaba z powdu małej pojemności, kultura pracy 3 cylindrów też nie powala na kolana. Nadrabia stosunkowo dużą mocą jak na tą klasę (Silnik)
~Adam B.