Lista ocen FSO Polonez Atu Plus (161)

~Qrchuck
Atu Plus 1.4 103KM 76kW
Dobre tanie autko! Dużo zdziwionych na światłach w zagranicznych paściakach (:
3,5
~zibi
Atu Plus 1.6 GSi 84KM 62kW
za taką cenę 18000 w październiku 2000 roku nowy samochód z klimatyzacją i gwarancją, bardzo dobrze
3,1
~aga_rob@poczta.onet.pl
Atu Plus 1.6 GSi 84KM 62kW
silnik GSI z lekko inaczej zastopniowanymi przełożeniami pozwala na dynamiczną jazdę w zakresie 0-120 km/h powyżej jest dużo gorzej choć na polskie warunki i miasto w zupełności to wystarcza. 0-100 w 10.4 wprawia często pod światłami innych uzytkowników w zdziwienie:)
3,2
~marcin
Atu Plus 1.6 GSi 84KM 62kW
skrzynia na 2 i 4 brzęczy, silnik bez awarii jak na razie, przednie zawieszenie do bani - dwa razy w ruku wizyta u mechanika. problemy ze zbieżnością - ustawiana kilka razy a i tak opony tnie. tłumiki szybko się kończą. No ale to przeciez polonez
~Hansik
Atu Plus 1.6 GSi 84KM 62kW
Moim zdaniem polonez jest dobrym autem w eksploatacji, moje auto ma ponad 170000 tys. km przebiegu, do silnika jeszcze nie zaglądałem, mam, nawet jak coś nawali to części są tańsze niż te do zachodnich aut. jedynym problemem jest wyjący tylni most.
3,5
~zb
Atu Plus 1.6 GSi 84KM 62kW
na gazie wolno zaczyna. ale coś za coś /zato dobrze kończy w CPN/ (Silnik)
3,8
~Maniak
Atu Plus 1.6 GSi 84KM 62kW
jeżdżę już trzecim Polonezem i uważam że jest to samochód dobry. Zbyt dużo pali w mieście jednak poza miastem jest ok.Przejechałem nim 3000 tyś. km. do Chorwacji latem bez żadnych usterek.
3,7
~ja
Atu Plus 1.6 GLi 76KM 56kW
Co wy macie za polonezy które nie potrafią pokonać wzniesień nawet tych dużych. Na solinie są takie serpentyny jak sam sku..syn a mój poldke bez problemu je pokonał. Moze nie wiecie poprostu co to jest pedał gazu;)
~MAX_IK
Atu Plus 1.6 GSi 84KM 62kW
na gazie troche słabiej, ale mimo tego jak na poloneza to i tak sie nieźle na LPG zbiera (Silnik)
Dziennik kosztów dla FSO Polonez Atu Plus
10,3
10,2
3,3
~Bazzz
Atu Plus 1.6 GSi 84KM 62kW
poldek tak, ale tylko na gaz ;0)) glosny, nieprecyzyjnie wykonany (mam zakrootka uszczelke w drzwiach od kierowcy i czuje to po nogach ;0) Na moja kieszen nie znajde lepszejszego I Love POLONEZ heh
FSO Polonez Atu Plus