Lista ocen FSO Polonez Kombi (21) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 21 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Staszek
Kombi 1.6 84KM 62kW
Myślę, że Polonez bez problemu zaspokoi potrzeby osób, które potrzebują taniego bardzo wszechstronnego i bezpiecznego samochodu do spokojnej jazdy. Obecnie za 3000 zł można kupić pojazd z instalacją gazową, który bez problemów powinien przejechać 100 000 km.
~mariusz.pawlak@plusnet.pl
Kombi 1.6 84KM 62kW
LPG od 15.000, poza tym, ze strzelila uszczelka pod glowica nie jest zle - od "urodzenia" halasy w tylnej czesci auta...nie wiem co to jest - autoryzowany serwis (11 razy z tym samym problemem) mnie olal - laik jestem
~Eugeniusz Szulski
Kombi 1.6 84KM 62kW
Za te pieniądze to wyjątkowo udane auto rodzinno - towarowe. Wół roboczy dla Polaka. Przystosowane do taniego jeżdzenia po polskich dziurawych drogach. Może brzydkie, ale tanie i chyba nie kradną.
~kris
Kombi 1.6 84KM 62kW
kupilem za 10.000 w 2004 roku i mysle ze nie przeplacilem. a po lekkim tuningu to bardzo ładne autko polecam kazdemu. i naped na tyl to dobra sprawa na zime
~Aliszer
Kombi 1.6 84KM 62kW
Za te pieniądze jak znalazł, swoje zadanie spełnia. Ceny części śmiesznie tanie, większość awarii można usunąć samemu.
~Bartek
Kombi 1.6 84KM 62kW
Za 3 tys da się kupic kombi na gazie, dobry samochod jak sie ma cos przewiezc lub ma sie działalnosc.
~Trabi_Fan
Kombi 1.6 84KM 62kW
Za taka cene (pieciolatek kosztowal 8000 zl) nic innego sie nie kupi o takich zaletach i uroku
~Student
za ta kase (3tys) oplacalo sie, czesci sa doslownie wszedziei i za grosze
~andre (andre_t@o2.pl)
Kombi 1.6 84KM 62kW
Absolutnie najlepszy. Który z potwornie drogich "zachodniaków" tyle wytrzyma???
~Dariusz
Kombi 1.6 84KM 62kW
bardzo niska cena jak za tak dobrą za te pieniądze jakość
FSO Polonez Kombi