Lista ocen Honda Accord V Sedan (274)

~mirage2006
Sedan 2.0 i S 131KM 96kW
Zmiana biegów była nie najlepsza gdy kupiłem to auto zwłaszcza z pierwszym biegiem był problem ale po wymianie oleju na CASTROL SMX (to jest drogi olej) zauwarzyłem dużą poprawe.Można zastosować olej silnikowy ale osobiście niepolecam (to jest moje zdanie).... (Skrzynia biegów)
~Booocian
Sedan 1.8 i 16V 116KM 85kW
Hondy lubią raczej wyższe obroty więc ten silnik zaskoczył mnie pozytywnie swoją elastycznością. Auto rozpędza się przyzwoicie już od 1,5tys obrotów. Zakręty 90st. często pokonuję na 3 biegu. Przyzwoicie reaguje na dodanie gazu przy 60km/h na 5 biegu. Co do kultury to często występuje w tych modelach falowanie obrotów jednak regulacja zaworów i regulacja obrotów eliminują problem. (Silnik)
~Fachowiec
Sedan 1.8 i 16V 116KM 85kW
Ja osobiście jestem miłośnikiem HONDY, wcześniej jeździłem Civic-em, Udało mi się kupić zadbaną sztukę, gdzie wszystko jest bez zarzutu... Pali tak jak się spodziewałem, w trasie pewna szybka i komfortowa... warta uwagi...
~krowiensis@poczta.onet.pl
Sedan 1.8 i 16V 116KM 85kW
Samochód b wygodny ,doskonale wyposażony /wersja LS/,automat dla leniwych nie lubiących machać lewarkiem.
~dstc@poczta.onet.pl
Sedan 1.8 i 16V 116KM 85kW
reasumując całkiem fajny samochód za przyzwoite pieniądze, niezawodny, komfortowy, ekonomiczny, poza drobnymi mankamentami natury jakości wykończenia to prawie ideał. Przydałby się w moim autku mocniejszy silnik (115 KM to trochę mało) i lepsze osiągi przy niższych obrotach silnika.
~Danon
Sedan 2.0 i S 131KM 96kW
Silnik jak to w hondzie niezawodny bardzo duza eleastyka i w maire dora dynamika ale niestety powyzej 160km/h zbiera sie jak polonez....:P (Silnik)
~Woojti
Sedan 2.0 i S 131KM 96kW
Super przyśpieszenie, a dzięki wolnossącej jednostce o dość dużej pojemności w pełnym zakresie obrotów! Nie to co turbiny ! A poza tym silnik pracuje równiutko i cicho ! A jak się wkręca ponad 4 tys. obrotów to ajjjj ! (Silnik)
~pj_janowski@wp.pl
Sedan 2.2 i VTEC 150KM 110kW
wymieniam to co trzeba i odpukać ani razy nie musiałem wracać z trasy na lawecie (a robię po 30-40tyś km), amerykańska wersja to mocniejsze zderzaki - po trzech stłuczkach wyprostowałem tablicę rejestracyjną z przodu i lakierowałem zderzak z tyłu a trzy inne samochody (za jednym razem były dwa) były poważnie uszkodzone. mam nadzieję, że będę jeździł jeszcze kilka lat tym autem.
~aleksandernfs
Sedan 2.0 i S 131KM 96kW
Dobre auto za nie duże pieniądze. Chcesz niezawodności kup zadbany model a jeszcze nim pojezdzisz długi czas bez usterek
~SiBi199
Sedan 2.0 i 116KM 85kW
auto przestrone,wygodne,w miare szybkie,bezawaryjne praktycznie(jesli pamiętamy o jego potrzebach i okresowych wymianach)
Honda Accord V Sedan