Lista ocen Honda Accord VII Kombi (153)

3,1
~Jamnik
Kombi 2.2 i-CTDi 140KM 103kW
Honda z tym silnikiem z całą pewnością nie jest autem dla każdego, chociażby ze względu na naprawdę wysokie ceny części. Za zawór EGR potrafią zaśpiewać w hurtowni 1200 zł, a a zestaw rozrządu 1100. Kupując samochód z tą jednostką trzeba liczyć się z wydatkami na takim poziomie. Podobnie, jak z wieloma drobnymi, acz drogimi w naprawie usterkami, wynikającymi z wieku auta. W tej chwili na polskim rynku występują już właściwie same mocno...
~yomi
Kombi 2.0 i-VTEC 16V 155KM 114kW
auto warte swej ceny .kupiłem od pierwszego właścićela który zakupił w polskim salonie do końca serwisowana dla mnie jest to rewelacyjny obszerny i wygodny wóz
4,1
~Szymon
Kombi 2.0 i-VTEC 16V 155KM 114kW
Auto swietne na dlugie trasy. Jako kombi bardzo pakowne (wiozlem szafe 2m, 2 rowery i inne duzogabarytowe - mieszcza sie mimo, ze bagaznik jest dosc plytki). Do ok 140 km/h jest cicho. Zawieszenie sztywne - w zakrety wchodzi bardzo pewnie, na gorszych nawierzchniach czuc to i owo. No i swietny wyglad. Mimo 11 lat nadal wyglada na drogie auto ;)
~Andrzej z Łodzi
Kombi 2.0 i-VTEC 16V 155KM 114kW
Praktyczne auto, z bardzo fajnym silnikiem. 9 lat użytkowania bez większych problemów. Auto świetne w trasie, genialne na autostradzie. Kupiłem auto jak miało 9 lat, sprzedałem po 8 lat użytkowania. Opinie wystawiam po sprzedaży auta.
3,5
~JERRY
ZA TA CENE MOGLBYM KUPIC INNEGO JAPONCA ALBO NIEMCA I HULAC PO WSZE CZASY
~rms@ap.krakow.pl
Kombi 2.0 i-VTEC 16V 155KM 114kW
Nie żałuję, że kupiłem ten samochód - chociaż tani nie był. Jestem pierwszym właścicielem.
~Jerry
Kombi 2.0 i-VTEC 16V 155KM 114kW
Dobry samochód godny polecenia. Jednak brak takich rzeczy jak komputer pokładowy, czy np. automatycznego zasuwania szyb przy włączeniu alarmu, itp. nieco zadziwia przy takiej marce jak Honda.
~rsACCORD
Kombi 2.0 i-VTEC 16V 155KM 114kW
Jest bardzo dobrze wykonanym samochodem.Idealnie spasowany, nic nie trzeszczy,nie stuka. Duży komfort jazdy-zawieszenie pracuje spokojnie,nawet polskie koleiny nie wywołują nerwowości.Bardzo dobre audio.Wygodny system składania tylnych foteli, potężny bagażnik,duża ładowność.
~KotteK
Kombi 2.4 i-VTEC 16V 190KM 140kW
Auto faktycznie jak przystało na japońskie produkcje jest niezawodne. Jednak na wstępie trzeba zaznaczyć jak dbasz tak masz!
~Przemek Książek
Kombi 2.2 i-CTDi 140KM 103kW
I moim zdaniem bardzo dobrze, że 5-cio biegowa, a nie 6-cio jak w większości konkurencyjnych samochodów (Skrzynia biegów)
Honda Accord VII Kombi