Ocena kierowcy - Honda Accord VII Kombi

donmikolajek, 12 lat temu
Silnik 2.2 i-CTDi 140KM 103kW
Rok produkcji 2004
Honda Accord VII Kombi 2.2 i-CTDi 140KM 103kW 2002-2008 - Oceń swoje auto
moge z czystym sumieniem polecic te auto ja kupilem w lutym tego roku hanie od prywatnej osoby ktora kupila w polskim salonie auto wtedy mialo 178tys km a teraz 204tys km tylko leje paliwo wymieniam oleje i to wszystko...:)
silnik doskonaly pomijajac wpadki wieku dzieciecego, oceniam bardzo wysoko gdysz elastyczny kulture pracy oceniam tak samo
skrzynia pracuje doskonale precyzyjnie, tylko na trasie brakuje mi 6 biegu
doskonale sie prowadzi, wchodzi w zakrety trzyma sie drogi i nie czuc ile sie jedzie hania
bardzo dobra z przodu tylko tylnia szyba troszke mala ale juz przyzwyczailem sie do tego:)
wszystko na swoim miejscu:)
pierwsze moje auto w ktorej klima jest az tak wydajna
miejsca z przodu jest od groma. na tylnej kanapie tez jest duzo miejsca osoby siedzace za mna nie narzekaja a mam 193cm (honda dobrze wymyslila w powiekszeniu rostawu osi o 5cm w kombi)...:)
oceniam wysoko na autostradzeie z predkoscia 200km/h swobodnie mozna rozmawiac
powiem ze zostale zaskoczony spalaniem przy spokojnej jezdzie na trasie spalil mi ok. 6litrow. po miescie nie powiem gdyz jezdze tylko w trasie, raz mialem bardzo duze spalanie ale tylko dlatego ze auto weszlo w tryb serwisowy (od pol roku nie kontroluje spalania gdyz firma placi za paliwo)..:), przeglady nie zabijaja tylko trzeba znalesc dobrego mechanika ktory zaopiekuje sie wasza hania
oceniam wysoko gdyz mam bogata wersje, nic nie skrzypi w plastikach:)
sprawy eksplatacyjne nie wchodza w rachube wiec tylko raz zdazylo mi sie przykry incydent wyswietlil sie check i trzebylo jechac do aso okazalo sie ze trzeba wymienic zawor imrc od kolektora dolotowego koszt w aso z wymiana okolo 780 zlotych to nie wygurowana cena
zadnej jeszcze nie zauwazylem a jezdze nim 26tys km

On - zużycie paliwa dla silnika 2.2 i-CTDi 140KM 103kW [l/100km]